Kredyty

Serwis partnerski: leonisdirect.pl

Transmisja internetowa obrad Walnego Zgormadzenia ING Banku Śląskiego

poleć drukuj

ING Bank Śląski kolejny raz będzie transmitował obrady Walnego Zgromadzenia za pośrednictwem internetu. ZWZ odbędzie się 19 kwietnia 2012 r., o godzinie 12:00, w Katowicach. Transmisję będzie można oglądać za pośrednictwem strony www.ingbank.pl

Transmisja internetowa obrad Walnego Zgromadzenia jest elementem stosowania jak najwyższych standardów „ładu korporacyjnego” w ING Banku Śląskim. To potwierdzenie prowadzonej przez Bank przejrzystej polityki informacyjnej i otwartej komunikacji z akcjonariuszami, którzy nawet nie wykonując prawa głosu, mają możliwość obserwowania przebiegu Walnego Zgromadzenia – powiedział Piotr Utrata, rzecznik ING Banku Śląskiego.

Obrady Walnego Zgromadzenia będą transmitowane przez spółkę Unicomp-WZA. Transmisja obrad będzie dostępna pod adresem: http://www.ingbank.pl w sekcji „Relacje inwestorskie / Walne Zgromadzenie / Walne Zgromadzenie 2012”.

Aby uzyskać dostęp do transmisji obrad Walnego Zgromadzenia należy dysponować sprzętem spełniającym następujące wymagania techniczne:

  • łącze internetowe o przepustowości 512kB (synchroniczne),
  • komputer z oprogramowaniem: Internet Explorer w wersji 8.0 lub Mozilla Firefox w wersji 3.5 i wyższej lub Opera w wersji 9.64 i wyższej, obsługa Java i Flash oraz Adobe Flash Player wersja 10.

 

Źródło: ING Bank Śląski


Tagi: , , ,