Kredyty

W Leonis Leasing można zrobić na:

Czołowe firmy leasingowe w Polsce

KBC Autolease Polska

KBC Autolease Polska Sp. z o.o. należy do międzynarodowej grupy finansowej KBC, która jest jedną z wiodących instytucji finansowych w Europie. Właścicielem KBC Autolease Polska Sp. z o.o. jest Holding Leasingowy KBC reprezentowany przez spółkę KBC Lease Belgium N.V.

Więcej

IKB Leasing Polska

IKB Leasing Polska Sp. z o.o. działa na polskim rynku od 1999r. Jest jednym z największych funduszy leasingowych w Polsce. IKB Leasing Polska wchodzi w skład grupy IKB Deutsche Industriebank. Jest spółką córką wiodącego towarzystwa leasingowego w Niemczech IKB Leasing GmbH w Hamburgu. Firma zajmuje się długofalowym finansowaniem przedsiębiorstw w zakresie leasingu i maszyn.

Więcej

BAWAG Leasing & Fleet Sp. z o.o.

Firma BAWAG Leasing & Fleet Sp. z o.o. działalność w Polsce rozpoczął w 2005r. i należy do austriackiego koncernu BAWAG P.S.K.

Więcej

Scania Finance Polska Sp. z o.o.

Scania Finance Polska Sp. z o.o. jest spółką działającą w ramach koncernu Scania, który zajmuje się finansowaniem sprzedaży nowych i używanych pojazdów Scania.

Więcej

SEB Leasing Polska Sp. z o.o.

SEB rozpoczęło działalność w Polsce w marcu 2006r. Jest częścią skandynawskiej grupy finansowej SEB. Od początku swego istnienia, SEB Leasing jest członkiem Związku Przedsiębiorstw Leasingowych oraz Skandynawsko – Polskiej Izby Handlowej. Pierwszą umowę leasingową spółka podpisała w maju 2006r.

Więcej

SG Equipment Leasing Polska Sp. z o.o.

SG Equipment Leasing Polska jest spółką leasingową istniejącą na polskim rynku od 1997r. Spółka jest częścią Societe Generale Equipment Finance, największej grupy leasingowej w Europie należącej do międzynarodowej grupy kapitałowej Societe Generale.

Więcej

SGB-TRANS-LEASING Polskie Towarzystwo Leasingowe Sp. z o.o.

SGB-TRANS-LEASING Polskie Towarzystwo Leasingowe Sp. z o.o. jest polską firmą leasingową z kapitałem Spółdzielczej Grupy Bankowej, istniejącej od 1994r.

Więcej

Siemens Finance Sp. z o.o.

Siemens Finance należy do grupy Siemens Financial Services GmbH z centralą w Monachium. Głównym akcjonariuszem spółki jest Siemens Finance & Leasing GmbH z siedzibą w Monachium.

Więcej

VFS Usługi Finansowe Polska Sp. z o.o.

VFS Usługi Finansowe Polska Sp. z o.o. (VFS) w Polsce rozpoczęła działalność w 1994 roku aby wspomóc sprzedaż produktów Volvo. Od 2005 roku, jedynym akcjonariuszem jest firma Volvo Financial Services z siedzibą w Szwecji (Gothenburg), która z kolei w całości należy do koncernu Volvo AB.

Więcej

Volkswagen Leasing Polska Sp. z o.o.

Volkswagen Leasing Polska Sp. z o.o. powstała w 1997 roku, a działalność operacyjną rozpoczęła w 1998 roku. Firma zajmuje się oferowaniem usług leasingu oraz finansowaniem i zarządzaniem flotą zarówno Klientom korporacyjnym, jak i średnim oraz małym przedsiębiorcom. Udziałowcami Volkswagen Leasing Polska są Volkswagen Financial Services AG oraz Kulczyk Pon Investment B.V.

Więcej

Handlowy-Leasing sp. z o.o.

Handlowy-Leasing Sp. z o.o. jest częścią grupy finansowej Citigroup, która jest jedną z wiodących globalnych instytucji finansowych. Firma powstała z połączenia Handlowy-Leasing S.A. spółki Banku Handlowego w Warszawie S.A., oraz Citi Leasing Sp. z o.o., spółki Citibank (Poland) S.A.

Więcej

Kopex Equity sp. z o.o.

KOPEX Equity Sp. z o.o. działa od 15 maja 1997r. Specjalizuje się w usługach finansowych, w tym przede wszystkim w leasingu maszyn i urządzeń. Od początku prowadzenia działalności finansowej przez KOPEX Equity Sp. z o.o. Specjalizujemy się w obsłudze średnich przedsiębiorstw. Jedynym udziałowcem jest jedna z największych spółek giełdowych – Kopex S.A.

Więcej

Polska Kompania Leasingowa

Polska Kompania Leasingowa rozpoczęła działalność w kwietniu 1993 roku. Jest jedną z najstarszych firm działających na polskim rynku usług leasingowych. Oferta PKL kierowana jest do osób fizycznych i prawnych prowadzących działalność gospodarczą.

Więcej

BEL Leasing

BEL Leasing sp. z o.o. zmieniła nazwę na Millennium Leasing sp. z o.o.

Więcej

BPH Leasing S.A.

BPH Leasing S.A. dokonał zmiany nazwy na Pekao Leasing i Finanse S.A.

Więcej

Centrum Kapitałowe S.A.

Centrum Kapitałowe S.A. powstało w 1992 roku jako jedna z pierwszych spółek na polskim rynku zajmująca się leasingiem. Centrum Kapitałowe Spółka Akcyjna jest organizacją, która powstała by pomagać przedsiębiorcom. Jej właścicielami są osoby prawne i fizyczne.

Więcej

Centrum Leasingu i Finansów CLiF S.A.

Centrum Leasingu i Finansów CLiF Spółka Akcyjna została zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Sądowym 23 czerwca 2001r.

Więcej

Deutsche Leasing Polska

Deutsche Leasing Polska S.A. swoją działalność w Polsce rozpoczęła w lutym 1997r. Spółka należy do niemieckiej grupy Deutsche Leasing, będącej największym, towarzystwem leasingu ruchomości w Niemczech.

Więcej

BGŻ Leasing Sp. z o.o.

BGŻ Leasing Sp. z o.o. rozpoczęła działalność 20 kwietnia 2007 roku od pilota w Regionie Poznańskim w lipcu 2007. W listopadzie 2007 roku firma rozpoczęła działalność leasingową w całej Polsce. Spółka korzysta z doświadczenia Banku BGŻ, z zaplecza De Lage Landen Polska i wiedzy finansowej De Lage Landen International.

Więcej

De Lage Landen Leasing Polska S.A.

De Lage Landen, jest firmą leasingową założona w 1969 roku w Holandii. W Polsce istnieje od 1996r. Spółka specjalizuje się w świadczeniu usług leasingowych, a także w rozwiązaniach finansowych dla firm i osób indywidualnych. Należy do Grupy Rabobank.

Więcej

DnB NORD LEASING Sp. z o.o.

DnB NORD Leasing Sp. z o.o. jest spółką leasingową stanowiącą w 100% własność Banku DnB NORD Polska S.A. Spółka należy do grupy DNB.

Więcej

Fortis Lease Polska Sp. z o.o.

Fortis Lease Polska Sp. z o.o. jest spółką leasingową, która we współpracy z Bankiem oferuje leasing środków trwałych, między innymi nieruchomości, środków transportu, maszyn budowlanych i specjalistycznych urządzeń dla przemysłu. FLP będzie wchodzić w skład grupy kapitałowej BNP Paribas Banku Polska SA.

Więcej

Kredyt Lease S.A.

Kredyt Lease S.A.istnieje na polskim rynku od 1991 r., a więc od początku istnienia rynku leasingowego w Polsce. Jest jedną z pierwszych spółek leasingowych rozwijających branżę leasingową w kraju. Głównym udziałowcem spółki jest Kredyt Bank S.A., jeden z największych banków komercyjnych w Polsce.

Więcej

LeasePlan Fleet Management Polska Sp. z o.o.

LeasePlan Fleet Management (Polska) Sp. z o.o. działa na polskim rynku od 2001 roku. Oferta skierowana jest zarówno do dużych korporacji międzynarodowych jak i firm o lokalnym zasięgu działalności.

Więcej

LHI Leasing Polska Sp. z o.o.

LHI Leasing Polska jest częścią grupy LHI, która jest wiodąca w Europie międzynarodową instytucją finansową oraz jedną z najlepiej rozpoznawalnych marek finansowych na rynku niemieckim. LHI Leasing tworzy rozwiązania finansowe dla przedsiębiorstw, sektora państwowego i inwestorów.

Więcej

Mercedes-Benz Leasing Polska Sp. z o.o

Mercedes-Benz Leasing Polska Sp. z o.o. należy do wiodących przedsiębiorstw leasingowych w Polsce. Działalność w Polsce spółka rozpoczęła 14 października 1996 r. Usługi leasingowe obejmują wszystkie rodzaje pojazdów produkowanych przez koncern Daimler AG marek – Mercedes-Benz, Maybach, Smart, Fuso i Setra.

Więcej

NOMA 2 Sp. z o.o.

NOMA 2 Leasing rozpoczęła działalność 14 lat temu jako jedna z pierwszych firm oferujących usługi leasingowe w Polsce.

Więcej

Nordea Finance Polska S.A.

Spółka Nordea Finance Polska S.A. powstała w 1998 r. jako firma leasingowa Banku Komunalego S.A. Obecnie jest częścią grupy Nordea Finance, największej skandynawskiej grupy przedsiębiorstw finansowych. Spółka oferuje usługi leasingu operacyjnego i finansowego klientom korporacyjnym.

Więcej

ORIX Polska S.A.

Firma ORIX Polska S.A. powstała w 1995 r. Początkowo udziałowcami byli Europejski Bank Odbudowy i Rozwoju oraz Grupa ORIX. Ze względu na dynamiczny rozwój polskiej gospodarki a także rosnące znaczenie regionalne Polski w strukturach europejskich, firma ORIX Corporation (z siedzibą w Japonii) podjęłą decyzję o przejęciu w 100% udziałów w ORIX Polska S.A.

Więcej

Pekao Leasing i Finanse SA

30 kwietnia 2009 roku nastąpiło połączenie Pekao Leasing Sp. z o.o. z Pekao Leasing i Finanse SA oraz Pekao Auto Finanse SA. W efekcie tej decyzji powstała nowa spółka pod nazwą Pekao Leasing Sp. z o.o.

Więcej

Watin Leasing & Finance S.A.

Firma Watin Leasing&Finance Spółka Akcyjna została zarejestrowana w 1998 r. Spółka specjalizuje się w leasingu pełnoobsługowym środków transportu (samochodów osobowych i dostawczych) oraz zarządzaniu flotami pojazdów.

Więcej

Business Lease Poland S.A.

Business Lease jest firmą leasingową świadczącą usługi leasingu operacyjnego samochodów wszystkich marek i modeli. Spółka powstała w 1989 roku i do roku 1996 działała jako jeden z oddziałów Auto Binck Holding. Na rynku polskim Business Lease Poland istnieje od końca 2001 roku. i powstała jako filia holenderskiego koncernu Autobinck Holding b.v. Business Lease Poland jest członkiem Polskiego Związku Wynajmu i Leasingu Pojazdów.

Więcej

Carefleet

Carefleet S.A. powstała 4 czerwca 2004 roku. Jedynym założycielem i akcjonariuszem jest Europejski Fundusz Leasingowy S.A. Carefleet S.A. należy do Grupy Credit Agricole, która znajduje się w światowej czołówce grup bankowych pod względem wielkości kapitału. Carefleet S.A. należy do Polskiego Związku Wynajmu i Leasingu Pojazdów.

Więcej

Athlon Car Lease Polska Sp. z o.o.

Athlon Car Lease Poland jest polskim oddziałem Athlon Car Lease International – międzynarodowej firmy z ponad 50-letnim doświadczeniem w sektorze leasingowania samochodów. Spółka specjalizuje się w leasingu oraz zarządzania flotą.

Więcej

Arval Polska Sp. z o.o.

Arval Polska powstał w 1999 roku. Jest filią Arval Service Lease, który powstał w 1989 roku we Francji. Arval jest spółką-córką grupy BNP PARIBAS. i jest jednym z założycieli Polskiego Związku Wynajmu i Leasingu Pojazdów

Więcej

Polski Związek Wynajmu i Leasingu Pojazdów

Polski Związek Wynajmu i Leasingu Pojazdów został utworzony w 2005 r. w celu kształtowania i wpływania na rozwój branży wynajmu i leasingu pojazdów oraz zarządzania flotami pojazdów.

Więcej

Futura Leasing S.A.

Futura Leasing S.A. wraz z Prime Car Management S.A. został przyjęty w struktury Grupy Masterlease w 2001r. Spółka zajmuje się leasingiem środków transportu, a także wynajmem długoterminowym i zarządzaniem firmową flotą pojazdów.

Więcej
Warning: Use of undefined constant kontakt - assumed 'kontakt' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/webrange2/domains/leonis.pl/public_html/wp-content/themes/leonis/funduszeKat-page.php on line 58