Kredyty

Serwis partnerski: leonisdirect.pl

Kontakt


Doradcy Finansowi Leonis 

LEONIS Doradcy Finansowi

Chcesz się z nami skontaktować?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

 

Dane Kontaktowe: 

E-mail:  biuro@leonis.pl

 

 

 

Jeżeli jesteś zainteresowany produktem finansowym wypełnij najpierw formularz kontaktowy, a nasz przedstawiciel skontaktuję się z Tobą!

Formularze Kontaktowe

 

 

 

Klient Indywidualny: 

 

Kredyty

kredyty@leonis.pl

 

Ubezpieczenia OC,AC,NNW

oc@leonis.pl

 

Fundusze Emerytalne

ofe@leonis.pl

 

Odszkodowania

odszkodowania@leonis.pl

Klient Biznesowy:

 

Kredyty dla Firm

kredyty-firmowe@leonis.pl

 

Leasing

leasing@leonis.pl 

Inne:

 

Praca

Jeżeli aplikujesz o pracę wysyłaj CV (list motywacyjny) na adres praca@leonis.pl

 

Współpraca

Jeżeli jesteś chcesz się z nami skontaktować w sprawie współpracy pisz na adres wspolpraca@leonis.pl

 

Oferty handlowe:

Wszelkie oferty handlowe prosimy kierować na adres oferty@leonis.pl. Oferty kierowane na inne adresy są kasowane.

 

Reklama w serwisie Leonis

reklama@leonis.pl – sprawy związane z reklamą w serwisie
 

Forum Doradztwa Finansowego Leonis
forum@leonis.pl – na ten adres proszę kierować wszelkie sprawy związane z Forum Finansowym Leonis.