Kredyty

Tłumaczenia


O NAS

Oferowane przez nas usługi świadczone są w oparciu o współpracę z profesjonalnymi i wysoce wykwalifikowanymi tłumaczami językowymi, którzy posiadają odpowiednie uprawnienia do wykonywania tłumaczeń zaprzysiężonych.
Co nas cechuje: wysokie doświadczenie, możliwość dostosowania się do oczekiwań naszych klientów, indywidualne podejście do każdego zlecenia, profesjonalna obsługa oraz gwarancja bezpieczeństwa danych. Gwarantujemy dokładną, a przy tym terminową realizację usług. Każde zlecenie jest przez nas monitorowane od chwili jego przyjęcia, poprzez realizację aż do dostarczenia do klienta.
Tłumaczenia wykonywane są na czas, a Klient jest odpowiednio wcześnie poinformowany o ich kosztach. Do naszej pracy podchodzimy z wielką odpowiedzialnością i wysokim zaangażowaniem. Stawiamy na ciągłe udoskonalanie jakości naszych usług oraz na poszerzanie naszej oferty. Zatem jeśli Drogi Kliencie zwrócisz uwagę na jakiś element wymagający poprawy prosimy poinformuj nas o tym.

OFERTA

Wykonujemy tłumaczenia przysięgłe i zwykłe dokumentów w większości języków europejskich. Naszymi odbiorcami są zarówno klienci indywidualni, jak i instytucjonalni. Nasza oferta obejmuje również tłumaczenia symultaniczne, techniczne, medyczne i według indywidualnego zamówienia naszych klientów. Nasi tłumacze pomogą Państwu przeprowadzić także rozmowę z zagranicznym odbiorcą, napisać dokumenty aplikacyjne w obcym języku, podpowiedzą , jakie rozwiązania stosuje się w Państwach, do których wysyłają Państwo pisma, lub załatwiają sprawy urzędowe. Są gotowi uczestniczyć w tłumaczeniu ustnym przy zawieraniu związków małżeńskich w Urzędzie Stanu Cywilnego.

Na wszystkie tłumaczenia istnieje możliwość wystawienia faktur Vat.

Tryb zwykły

2-3 dni robocze*

Tryb ekspresowy

na ten sam dzień lub dzień następny*

niemiecki na język polski 37,00 + VAT 45,00 + VAT
na język obcy 41,00 + VAT 49,00 + VAT
angielski
rosyjski
francuski
na język polski 41,00 + VAT 49,00 + VAT
na język obcy 45,00 + VAT 53,00 + VAT
czeski
włoski
hiszpański
niderlandzki/
holenderski
na język polski 45,00 + VAT 53,00 + VAT
na język obcy 49,00 + VAT 57,00 + VAT
szwedzki
norweski
duński
litewski
ukraiński
rumuński
na język polski 59,00 + VAT W przypadku tej grupy języków standardowy czas oczekiwania tj.min.3-4 dni
na język obcy 63,00 + VAT Możliwość wykonania w krótszym terminie może być możliwa tylko w przypadku dokumentów nieprzysięgłych


Przy przedłożeniu kompletu dokumentów samochodowych do tłumaczenia obowiązuje niższa stawka nawet z 50% rabatem ( uzależniona od języka i od ilości dokumentów)

Pozostałe języki: według indywidualnych ustaleń. Cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego

Istnieje możliwość uzyskania duplikatu dokumentu tłumaczonego wówczas cena każdego duplikatu wynosi 20% ceny wykonanego tłumaczenia.

Strona obliczeniowa tłumaczenia uwierzytelnionego:

  • 1125 znaków; liczone są znaki widoczne i odstępy między wyrazami.
  • Strona rozpoczęta liczona jest jako pełna.

Strona obliczeniowa tłumaczenia zwykłego ( nie wymagającego uwierzytelnienia):

  • 1500 znaków

W przypadku tłumaczenia dokumentów medycznych, specjalistycznych, trudnych do odczytania 120% ceny podstawowej.

Poza wyznaczonymi godzinami pracy biura istnieje możliwość odbioru dokumentu przez naszego pracownika z terenu miasta Kielce lub przesłania zdjęciem lub mailem.