Kredyty

O Leonis


LEONIS – Szkolenia & Doradztwo. 

 

Jesteśmy ogólnopolską firmą zajmującą się szkoleniami, doradztwem biznesowym, doradztwem finansowym. 

 

Doświadczony zespół ludzi tworzy rozwiązania korzystne dla nowych przedsiębiorców udostępniając środki na inwestycje, jak i stwarza szerokie możliwości aktywizacji zawodowej wśród osób pozostających bez zatrudnienia, czy otwartych na zmianę kwalifikacji zawodowych. Firma nasza to także szansa dla pracujących, którzy nie ponosząc kosztów, czują potrzebę samorozwoju i chcą podnosić własne kwalifikacje osobiste i zawodowe. Dzięki naszym staraniom na większość oferowanych przez nas usług edukacyjnych, rozwojowych i inwestycyjnych pozyskujemy środki unijne za pośrednictwem Wojewódzkich Urzędów Pracy. z oferowanych przez nas form wsparcia skorzystało już kilkaset osób z województw: świętokrzyskiego, podkarpackiego i lubelskiego. Blisko kilkaset osobom wypłaciliśmy stypendia stażowe, a ok. kilkaset osób, korzystających z naszej oferty przy naszym współudziale podjęło zatrudnienie-z czego jesteśmy bardzo dumni.

Dzięki zaangażowaniu całego zespołu, determinacji w realizację obranych celów i aktywności w pozyskiwaniu funduszy firma nasza cieszy się uznaniem nie tylko wśród przedsiębiorców, którzy przy naszym udziale stworzyli i rozwinęli własne firmy, ale również wykorzystali potencjał kadrowy spośród osób u nas przeszkolonych.
 

A instytucje, które nas wspierają w tych działaniach i stale monitorują przebieg naszej pracy wciąż stwarzają szanse i potencjał do dalszego rozwoju mieszkańców obietych zakresem naszego działania.

Selektywnie dobieramy Partnerów, dzięki czemu mamy pewność, że w przypadku osobistego kontaktu Klienta z naszym Partnerem obsługa będzie na najwyższym poziomie. Cały czas się intensywnie rozwijamy, duży nacisk kładziemy na tworzenie nowoczesnych i wygodnych rozwiązań dla naszych Klientów.

 
 

Z naszych usług co miesiąc korzysta wielu zadowolonych Klientów!

 

Zespół LEONIS