Kredyty

Citi Handlowy zagości na uczelniach z wykładami bankowych ekspertów

poleć drukuj

W kwietniu Citi Handlowy będzie gościł na kilku uczelniach w kraju z wykładami bankowych ekspertów przygotowanymi dla młodych ludzi. Pierwsze spotkanie już 18 kwietnia na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim, kolejne w Łodzi i Warszawie. To kontynuacja ubiegłorocznych spotkań ze studentami, które cieszyły się dużym powodzeniem. Wielu uczestników wróciło później do banku w ramach praktyk lub innych programów stażowych.

Pierwsze spotkania zaplanowano na uczelniach w północnej części kraju. 18 kwietnia na Wydziale Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego odbędzie się warsztat na temat płatności mobilnych zatytułowany: „Czy gotówka to już przeszłość? Przyjdź i dowiedz się jak wykorzystywany jest pieniądz elektroniczny!”, na którym uczestnicy dowiedzą się więcej o formach płatności mobilnych oraz płatności odmiejscowionych takich jak karty przedpłacone czy systemy beznośnikowego pieniądza elektronicznego.

Natomiast 20 kwietnia przedstawiciele banku zapoznają studentów Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego z zasadami inwestycji w ramach konferencji Święto Pieniądza organizowanej przez Koło Naukowe Inwestorów UWM w Olsztynie.

24 kwietnia Citi Handlowy zagości na Akademii Kompetencji Uniwersytetu Łódzkiego, a 27 tego samego miesiąca wygłosi wykład na warszawskiej SGH.

Citi Handlowy należy do grona najlepszych pracodawców w kraju, co zostało potwierdzone certyfikatem „Top Employers Polska 2012”. Więcej na ten temat w filmie na bankowym kanale Citi Handlowy na youtube.pl:

Źródło: Citi Handlowy


Tagi: , , , , ,