Kredyty

Transmisja internetowa obrad Walnego Zgormadzenia ING Banku Śląskiego

poleć drukuj

ING Bank Śląski kolejny raz będzie transmitował obrady Walnego Zgromadzenia za pośrednictwem internetu. ZWZ odbędzie się 19 kwietnia 2012 r., o godzinie 12:00, w Katowicach. Transmisję będzie można oglądać za pośrednictwem strony www.ingbank.pl

Transmisja internetowa obrad Walnego Zgromadzenia jest elementem stosowania jak najwyższych standardów „ładu korporacyjnego” w ING Banku Śląskim. To potwierdzenie prowadzonej przez Bank przejrzystej polityki informacyjnej i otwartej komunikacji z akcjonariuszami, którzy nawet nie wykonując prawa głosu, mają możliwość obserwowania przebiegu Walnego Zgromadzenia – powiedział Piotr Utrata, rzecznik ING Banku Śląskiego.

Obrady Walnego Zgromadzenia będą transmitowane przez spółkę Unicomp-WZA. Transmisja obrad będzie dostępna pod adresem: http://www.ingbank.pl w sekcji „Relacje inwestorskie / Walne Zgromadzenie / Walne Zgromadzenie 2012”.

Aby uzyskać dostęp do transmisji obrad Walnego Zgromadzenia należy dysponować sprzętem spełniającym następujące wymagania techniczne:

  • łącze internetowe o przepustowości 512kB (synchroniczne),
  • komputer z oprogramowaniem: Internet Explorer w wersji 8.0 lub Mozilla Firefox w wersji 3.5 i wyższej lub Opera w wersji 9.64 i wyższej, obsługa Java i Flash oraz Adobe Flash Player wersja 10.

 

Źródło: ING Bank Śląski


Tagi: , , ,