Kredyty

Konkurs „Jazda na EKO” z atrakcyjnymi nagrodami w BOŚ Banku

poleć drukuj

Wystartował konkurs „Jazda na EKO” organizowany przez Bank Ochrony Środowiska we współpracy z MasterCard Europe, Oddział w Polsce. Klienci BOŚ, realizujący w okresie od 16 kwietnia do 16 lipca 2012 r. transakcje bezgotówkowe za pomocą karty Debit MasterCard® PayPass™, będą mieli trzy szanse na wygranie jednego z trzech samochodów marki Volvo C30 z obniżoną emisją dwutlenku węgla lub jednego ze 105 rowerów marki Giant.

 

Nie chodź z gotówką w kieszeniach, płać za zakupy kartą, a wykonane transakcje o wartości co najmniej 20 zł przybliżą cię do nagród – to główna idea organizowanego przez Bank Ochrony Środowiska konkursu „Jazda na EKO”. – Dzięki tej akcji chcemy zachęcić naszych Klientów do częstszego realizowania transakcji w formie bezgotówkowej, by mogli przekonać się, że karta z mikroprocesorem, funkcjonalnością zbliżeniową jest nowoczesnym, wygodnym i bezpiecznym środkiem płatniczym – mówi Agnieszka Raczyńska, Ekspert w Departamencie Marketingu BOŚ Banku.

 

W Konkursie „Jazda na EKO” uczestniczyć mogą zarówno obecni, jak i nowi klienci BOŚ Banku. Wystarczy, że nowi Klienci założą Konto Bez Kantów, a następnie zgłoszą otrzymaną z Banku kartę Debit MasterCard PayPass do udziału w akcji za pośrednictwem strony www.jazdanaeko.bosbank.pl lub dzwoniąc pod numer infolinii BOŚ. W konkursie biorą udział rozliczone i zaksięgowane na rachunku Klienta transakcje o wartości minimum 20 zł, zrealizowane kartami Debit MasterCard PayPass zarówno zbliżeniowo, jak i przy użyciu numeru PIN. – Im więcej transakcji tego typu Klient wykona w trakcie trwania konkursu, tym większe ma szanse na wygraną. Nagrody zdobędą osoby najbardziej aktywnie korzystające z kart w danym miesiącu – wyjaśnia Agnieszka Raczyńska. W ciągu trzech miesięcy wyłonionych zostanie trzech zwycięzców, którzy zdobędą samochód Volvo C30 z obniżoną emisją CO2, a także 105 osób, które otrzymają rowery marki Giant. Dodatkowo wszyscy aktywni Klienci uzyskają premię za korzystanie z Konta bez Kantów.

 

Karta Debit MasterCard PayPass wydawana jest osobom korzystającym m.in. z Konta Bez Kantów w BOŚ Banku. Konto Bez Kantów to rachunek osobisty z premią dla Klientów aktywnie korzystających z jego podstawowych funkcjonalności. Na przykład za każde 100 zł wydane kartą debetową i kredytową, zrealizowany przelew krajowy czy zlecenie stałe Bank wypłaci Klientowi określoną premię. W ciągu miesiąca można w ten sposób zarobić nawet 60 zł, co rocznie daje kwotę nawet 720 zł.

źródło: BOŚ


Tagi: , , , , ,