Kredyty

Aplikacja bankowości mobilnej dla klientów indywidualnych w ING Banku Śląskim z nowymi funkcjami

poleć drukuj

ING Bank Śląski wprowadził nowe funkcje do ING BankMobile, aplikacji bankowości mobilnej dla klientów indywidualnych. Użytkownicy mogą teraz m.in. spłacić zadłużenie karty kredytowej, zrealizować przelew do zapisanych odbiorców, a także pobrać potwierdzenie transakcji w pliku PDF.

Wśród najważniejszych zmian wprowadzonych w najnowszej wersji ING BankMobile znalazły się:

  • możliwość realizowania przelewów do zapisanych odbiorców (przelewy dowolne i do zapisanych odbiorców limitowane są na łączną kwotę 500 PLN dziennie)
  • możliwość spłaty zadłużenia karty kredytowej
  • dodanie informacji o blokadach na rachunku oraz o transakcjach oczekujących
  • możliwość pobrania potwierdzenia transakcji w pliku PDF
  • wydłużenie historii transakcji kartą kredytową do 3 miesięcy oraz dodanie szczegółów ostatniego cyklu rozliczeniowego
  • wprowadzenie paska stanu rachunku w postaci widgeta dla użytkowników telefonów z systemem Android

 

ING BankMobile umożliwia klientom banku dostęp do ich rachunków, oszczędności, lokat, kart kredytowych oraz kredytów i pożyczek. Aplikacja pozwala m.in. na wykonanie przelewów, sprawdzenie stanu rachunków bieżących i oszczędnościowych, historii transakcji kartą kredytową oraz informacji na temat zaciągniętych kredytów. ING BankMobile umożliwia także znalezienie najbliższego bankomatu i placówki, zastrzeżenie karty, a także skontaktowanie się z bankiem telefonicznie i przez e-mail. Aplikacja ING Banku Śląskiego wyróżnia się dużym zakresem możliwości, innowacyjną nawigacją oraz wyjątkowym designem. Dzięki przejrzystemu i przyjaznemu interfejsowi ING BankMobile może być także wygodną alternatywą dla tradycyjnej wersji systemu ING BankOnLine.

Aplikacja została przygotowana na telefony z systemem Android 2.0 i nowszym oraz iPhone 3GS, 4 oraz 4S, czyli posiadające system operacyjny iOS 4.3 i nowszy. Instrukcje jak zainstalować ING BankMobile znajdują się na stronie ING Banku Śląskiego. Dla klientów korzystających z innych modeli telefonów bank udostępnia pod adresem http://lajt.ingbank.pl/  mobilną wersję systemu ING BankOnLine przygotowaną do pracy na większości urządzeń, które pozwalają na dostęp do internetu przy pomocy przeglądarki internetowej (Symbian, iOS, Android, BlackBerry OS, Windows Mobile).

Źródło: ING Bank Śląski


Tagi: , , ,