Kredyty

Deutsche Bank PBC z najlepszym rachunkiem maklerskim według Comperia.pl

poleć drukuj

Bezpłatny rachunek maklerski db Makler Deutsche Bank PBC z najniższą na rynku prowizją od internetowych transakcji zakupu akcji zajął pierwsze miejsce w najnowszym rankingu kont maklerskich zrealizowanym przez porównywarkę finansową Comperia.pl.

Porównywarka finansowa Comperia.pl przygotowała ranking rachunków maklerskich z myślą o potrzebach inwestora, który posiada portfel w wysokości nie większej niż 30 tys. zł i obsługuje go samodzielnie, za pośrednictwem Internetu. W badaniu uwzględniono prowizję od kupna akcji, opłatę roczną za rachunek maklerski oraz koszt przelewów internetowych. Wyróżniając rachunek db Makler, Comperia.pl doceniła brak opłat za prowadzenie rachunku, darmowe przelewy w ramach Deutsche Bank, a także wyjątkowo niską standardową prowizję za zakup akcji przez Internet (0,19 proc. minimum 3 zł). Wyniki rankingu i komentarz dostępne są na stronie: http://www.comperia.pl/ranking-kont-maklerskich-listopad-2012.html

Dodatkowo, w ramach obowiązującej do 31 stycznia 2013 r. promocji rachunku db Makler, prowizja od transakcji internetowych o łącznej wartości do 100 tys. zł nie będzie pobierana.

Rachunek db Makler można założyć zdalnie za pośrednictwem strony internetowej: www.dbmakler.pl lub w jednym z Oddziałów Banku. Warunkiem uruchomienia nagrodzonego konta maklerskiego jest posiadanie lub otwarcie w Deutsche Bank PBC dowolnego rachunku osobistego z dostępem do usług bankowości elektronicznej.

Źródło: Deutsche Bank PBC


Tagi: , , , ,