Kredyty

Wycieczka w Aply nagrodą za założenie lokaty w Kredyt Banku

poleć drukuj

W Kredyt Banku trwa promocja długoterminowego oszczędzania. Każdy klient, który założy w banku dowolną lokatę na min. 9 miesięcy i zainwestuje co najmniej 10 tys. zł, może wygrać jedną z trzech tygodniowych wycieczek w Alpy dla dwóch osób.

W konkursie „Narty w Alpach” może wziąć udział każdy nowy i obecny klient, który do 30 listopada 2012 r. założy w Kredyt Banku jedną z długoterminowych lokat o stałym oprocentowaniu, zdeponuje na niej co najmniej 10 tys. zł i dodatkowo odpowie na pytanie konkursowe „ Na co warto oszczędzać pieniądze?”. Promocją objęte są wszystkie lokaty zakładane na minimum 9 miesięcy, w tym:

  • Lokata Jesienna z oprocentowaniem do 5,5%
  • Lokata z bonusem dla przelewających wynagrodzenie i zyskiem nawet 6%
  • Lokaty rentierskie z oprocentowaniem do 5,55% i odsetkami co miesiąc.

 

Nagrodą w konkursie są trzy dwuosobowe wycieczki w Alpy o wartości 10 000 zł każda, do zrealizowania w dogodnym czasie w ciągu roku. Komisja Konkursowa wyłoni laureatów, biorąc pod uwagę kreatywność, oryginalność oraz jakość nadesłanych odpowiedzi na konkursowe pytanie.

Promocja trwa do 30 listopada 2012 r.

Konkurs jest wspierany minikampanią reklamową skierowaną zarówno do klientów, którym kończą się lokaty, jak i do tych, którzy planują długoterminowe lokowanie oszczędności.

Źródło: Kredyt Bank


Tagi: , , ,