Kredyty

Połączenie krótko i długookresowej lokaty w Banku Millennium

poleć drukuj

Każdy klient, który w styczniu zdecyduje się na założenie w Banku Millennium rocznej Lokaty Inwestycyjnej Stały Kurs, będzie mógł otworzyć miesięczną Lokatę Promocyjną z gwarantowanym zyskiem 10%. Połączenie lokat łączy zalety długookresowej inwestycji z gwarancją szybkiego zysku.

 

Bank Millennium zachęca do tradycyjnego oszczędzania, ale pokazuje również bezpieczne alternatywy dla standardowych lokat. Gwarantująca kapitał Lokata Inwestycyjna ma przejrzystą konstrukcję. Obserwujemy kurs Euro do złotówki na starcie lokaty, następnie po 6 miesiącach i na finiszu po 12 miesiącach. Jeśli kurs znajdzie się w określonym przedziale, to naliczymy odsetki w wysokości nawet 10% – mówi Marek Ubysz, Kierujący Wydziałem Produktów Oszczędnościowych.

 

Roczna Lokata Inwestycyjna Stały Kurs i miesięczna Lokata Promocyjna z gwarantowanym zyskiem 10% to nowa propozycja pozwalająca efektywnie łączyć zalety krótko- i długookresowego oszczędzania. Dołączenie Lokaty Promocyjnej jest dobrowolne. Oznacza to, że klient może założyć Lokatę Inwestycyjną jako samodzielny produkt. Do każdej Lokaty Inwestycyjnej można dołączyć tylko jedną Lokatę Promocyjną. Lokaty można zakładać we wszystkich oddziałach Banku Millennium do 31 stycznia 2012 roku.  

 

Lokata Inwestycyjna Stały Kurs to:

  • możliwość uzyskania ponadprzeciętnych zysków – nawet do 10% za okres inwestycji. Zysk zostanie naliczony, gdy kurs EUR/PLN w dniach poszczególnych obserwacji znajdzie się w zdefiniowanym przedziale (średni kurs NBP w dacie ustalenia wartości początkowej dla danego okresu -0,20 PLN i +0,10 PLN).
  • 100% gwarancji kapitału w dacie zapadalności lokaty
  • możliwość inwestycji na rynku walutowym bez ryzyka utraty kapitału
  • minimalna kwota lokaty 1000 zł, okres inwestycji 1 rok

 

Lokata Promocyjna to:

  • gwarantowane oprocentowanie – aż 10% w skali roku na okres 1 miesiąca
  • kwota lokaty – min. 1000 zł i nie wyższa niż kwota Lokaty Inwestycyjnej Stały Kurs

 

Lokatę można założyć w jednym z oddziałów Banku Millenium. Zapisy trwają do 31 stycznia.

 

Źródło: Bankier.pl


Tagi: , , ,