Kredyty

Ostatnie dni na założenie promocyjnej lokaty z premią w Kredyt Banku

poleć drukuj

Lokata z premią 6,5% jeszcze przez tydzień w ofercie Kredyt Banku. Lokatę promowały spoty reklamowe z udziałem Wojciecha Manna i Krzysztofa Materny.

Kończy się promocja lokaty z premią 6,5%. Lokata cieszyła się ogromnym zainteresowaniem i przyciągnęła do Kredyt Banku kilkanaście tysięcy nowych klientów.

Lokatę z premią 6,5% za nowe środki będzie można założyć w placówkach Kredyt Banku do 2 maja br, a na www.kb-direct.pl do 27 kwietnia br. Bank nie ogranicza maksymalnej wysokości zdeponowanej kwoty, a minimalna wynosi tylko 1 tys. zł. Wszyscy, którzy będą przelewać wynagrodzenie do Kredyt Banku w kwocie powyżej 2.000 przez min. 4 miesiące lokaty otrzymają premię podwyższającą zysk z tej inwestycji.
Z możliwości otwarcia lokaty w nowym kanale dystrybucji kb-direct, pozwalającym na zdeponowanie środków bez wizyty w placówce skorzystało ponad 70% nowych klientów, co pozwala dotrzeć bankowi do zupełnie nowej grupy docelowej. Teraz Kredyt Bank zaoferuje przez platformę sztandarowy produkt, Ekstrakonto Plus oprocentowane na 7% do salda 3 tys. zł.

Oprócz promocji za nowe środki dużym powodzeniem cieszy się w Kredyt Banku także lokata rentierska oprocentowana z odsetkami wypłacanymi co miesiąc. Lokatę można założyć na 1,2 lub 3 lata, w każdym przypadku oprocentowanie jest stałe i wynosi 5,55% w skali roku.

Źródło: Kredyt Bank


Tagi: , , ,