Kredyty

Bank Pocztowy wprowadza zmiany w ofercie dla mikroprzedsiębiorców

poleć drukuj

4 maja br. zmieniły się parametry produktów dla mikroprzedsiębiorców oferowanych przez Bank Pocztowy. Zwiększeniu uległo m.in. oprocentowanie Firmowego Konta Oszczędnościowego do 5%.

Oprocentowanie Firmowego Konta Oszczędnościowego wynosiło do tej pory 4% w skali roku. W maju urosło ono do 5%. Konto to jest prowadzone bezpłatnie. Klient ma do dyspozycji w miesiącu trzy bezpłatne możliwości wypłaty środków – jedną w formie wypłaty bezpośredniej, jednego przelewu wewnętrznego i jednego przelewu zewnętrznego.

Nie są to jedyne zmiany w ofercie Banku Pocztowego. W ramach Pocztowego Konta Firmowego zmianie uległy opłaty za przelewy internetowe. Od 4 maja wszystkie przelewy dokonywane przez internet są bezpłatne. Do tej pory bank nie pobierał opłat za przelewy internetowe wewnętrzne oraz przelewy internetowe do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych i Urzędów Skarbowych.

Kolejna zmiana dotyczy wypłat przy użyciu karty Visa Biznes Electron. W ramach uatrakcyjnienia oferty, bank proponuje bezpłatne wypłaty bez limitu ich liczby. Wcześniej, przedsiębiorcy w ramach limitu dysponowali 3 bezpłatnymi wypłatami w miesiącu z dowolnych bankomatów.

– Zdecydowaliśmy się na kompleksowe uatrakcyjnienie naszej oferty dla mikroprzedsiębiorców. Z jednej strony zmniejszyliśmy faktyczne koszty związane z szerokim korzystaniem z Pocztowego Konta Firmowego, a z drugiej, dzięki powiększeniu oprocentowania środków w Firmowym Koncie Oszczędnościowym chcemy skłonić przedsiębiorców do oszczędzania – mówi Sebastian Sobieraj, koordynator ds. Mikroprzedsiębiorstw Banku Pocztowego.

Bank Pocztowy oferuje mikroprzedsiębiorcom:

• Rachunek bieżący – Pocztowe Konto Firmowe,
• Rachunek oszczędnościowy – Firmowe Konto Oszczędnościowe,
• Limit debetowy w Pocztowym Koncie Firmowym, kredyt w koncie oraz pożyczkę hipoteczną,
• Internetowe lokaty terminowe i lokaty terminowe.

Źródło: Bank Pocztowy


Tagi: , , , ,