Kredyty

Informacje gospodarcze wysyłane SMS-em w BRE Bank

poleć drukuj

BRE Bank wprowadził bezpłatne komunikaty makroekonomiczne rozsyłane w formie wiadomości SMS. Usługa dostępna jest dla klientów korporacyjnych banku.

W ramach danych udostępnianych za pomocą usługi znajdują się informacje mające wpływ na kształtowanie się kursów walut czy stóp procentowych, wraz z krótkimi komentarzami i opiniami analityków BRE Banku.

– Chcemy dostarczać naszym klientom aktualne i najważniejsze informacje gospodarcze w prosty i  bezpośredni sposób – mówi Adam Pers, dyrektor departamentu sprzedaży rynków finansowych. – Zainteresowanie wśród klientów wskazuje, że tak podane dane mogą być przydatne w prowadzeniu biznesu – dodaje.

Konkretna i szybka informacja o zmianie kursów walut, wartościach wskaźników makroekonomicznych czy o ważnych wydarzeniach na rynku to przydatne narzędzie. Dzięki swojej krótkiej formie zapada w pamięć – Piotr Zawadka, dyrektor ds. zarządzania gotówką w Animex sp. z o.o.

Usługę SMS można aktywować poprzez doradcę lub za pomocą maila. Klienci mają możliwość swobodnego zarządzania listą numerów telefonów komórkowych, na które chcą otrzymywać analizy.

Źródło: BRE Bank


Tagi: , , , ,