Kredyty

Meritum Bank promuje ofertę w serwisie zakupów grupowych

poleć drukuj

Meritum Bank promuje konto osobiste oraz Pierwszą Lokatę w serwisie zakupów grupowych Groupon.pl. Każdy, kto kupi na stronie www.groupon.pl specjalny kupon o wartości 5 zł, a następnie otworzy darmowe konto w Meritum Banku i Pierwszą Lokatę oraz dokona jednej transakcji bezgotówkowej kartą wydaną do konta, otrzyma od banku 100 zł. Promocja trwa od 8 sierpnia do wyczerpania zapasów kuponów.

Posiadacz konta będzie mógł cieszyć się także z dodatkowych korzyści oferowanych klientom Meritum Banku, w tym z wysokiego oprocentowania 3-miesięcznej Pierwszej Lokaty (8,5 proc. w skali roku przy kwocie lokaty do 5000 zł) czy 4 proc. zwrotu wydatków na paliwo dokonywanych kartą do konta (maksymalnie 30 zł miesięcznie, pod warunkiem zapewnienia comiesięcznych wpływów na rachunek w wysokości minimum 1500 zł).

– Jako bank zapewniający nowoczesne rozwiązania w zakresie bankowości internetowej chcemy docierać z naszą ofertą do osób aktywnych w Internecie. Promowanie banku w serwisach zakupów grupowych wpisuje się w naszą strategię pozyskiwania nowych klientów – mówi Piotr Stankiewicz, dyrektor Biura Produktów Depozytowych i Inwestycyjnych Meritum Banku. – Nasze wcześniejsze doświadczenia pokazują, że klienci, którzy założyli konto w promocji na Grouponie aktywnie korzystają z naszych produktów i bankowości elektronicznej – dodaje.

Oferta promocyjna adresowana jest do osób, które dotychczas nie korzystały z usług Meritum Banku. Aby otrzymać 100 zł wystarczy:

  • na stronie internetowej www.groupon.pl kupić za 5 zł kupon rabatowy uprawniający do skorzystania z promocji;
  • w okresie do 31 sierpnia 2012 r. złożyć dedykowany do promocji wniosek o otwarcie konta w Meritum Banku, podając poprawny kod kuponu rabatowego;
  • w okresie 1 miesiąca od dnia złożenia wniosku o otwarcie Konta założyć Pierwszą Lokatę, której oprocentowanie w skali roku wynosi 8,5 proc. (przy kwotach do 5000 zł);
  • do 8 listopada 2012 r. dokonać minimum 1 transakcji kartą wydaną do konta.

 

W ciągu 15 dni od spełnienia powyższych warunków, Meritum Bank przeleje posiadaczowi rachunku premię w wysokości 100 zł.

Źródło: Meritum Bank


Tagi: , , , ,