Kredyty

Konto rozliczeniowo-oszczędnościowe dla osób po 55 roku życia w Getin Banku

poleć drukuj

Getin Bank przygotował specjalną propozycję dla wszystkich osób w wieku od 55 lat, które chcą aktywnie korzystać z życia. Konto Słoneczne to oferta rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego, gwarantująca m.in. darmowe otwarcie i prowadzenie konta (już przy miesięcznych wpływach w wysokości 500 zł) oraz darmowe wypłaty w bankomatach Euronet na terenie całego kraju.

Dzięki bezpłatnym przelewom internetowym bez problemu można uregulować rachunki, a w przypadku niespodziewanych wydatków – przyda się dołączona do konta linia kredytowa w wysokości 500 zł. Na posiadaczy konta czeka też dodatkowy bonus – specjalna karta debetowa dająca zwrot 5% (maksymalnie 25 zł miesięcznie) wartości zakupów opłaconych tą kartą w aptekach na terenie całego kraju.
 
Osoby po 55 roku życia znajdują więcej czasu na hobby i przyjemności – ich dzieci już dawno się usamodzielniły i nie potrzebują stałej opieki. Doceńmy ten wolny czas i nie traćmy go na zbędne bankowe formalności! Przeglądając oferty banków, można dziś znaleźć konto nie tylko tanie i proste w obsłudze, ale też takie, które zaoferuje dodatkowe korzyści.

 

Specjalnie dla wszystkich osób w wieku minimum 55 lat Getin Bank przygotował ofertę rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego. Konto Słoneczne można otworzyć i prowadzić zupełnie za darmo – wystarczy minimum 500 zł wpływu miesięcznie lub wykonanie płatności kartą rozliczonych w danym miesiącu na łączną kwotę min. 300 zł.

Konto Słoneczne w Getin Banku to także:

  • linia kredytowa w wysokości 500 zł
  • bezpłatne przelewy internetowe
  • darmowe wpłaty i wypłaty w placówkach
  • karta debetowa gwarantująca zwrot 5 % (maksymalnie 25 zł miesięcznie) wartości opłaconych tą kartą zakupów w aptekach na terenie Polski
  • bezpłatne wypłaty w bankomatach sieci Euronet na terenie całego kraju

 

Źródło: Getin Noble Bank


Tagi: , , , ,