Kredyty

Deutsche Bank rusza z promocją konta internetowego dbNET

poleć drukuj

W Deutsche Bank PBC rusza promocja „dbNET – będzie o tym głośno”. Wszystkie osoby, które założą bezpłatne konto internetowe dbNET, dokonają wpłaty na rachunek w wysokości minimum 1 500zł i utrzymają saldo przez kolejne 30 dni, otrzymają od banku nagrodę – bezprzewodowy głośnik Creative D80.

Aby wziąć udział w promocji i otrzymać nagrodę gwarantowaną – głośnik bezprzewodowy Creative D80 – należy do 6 kwietnia br. złożyć wniosek o otwarcie konta dbNET za pośrednictwem strony internetowej dbnet24.pl, a następnie do końca trwania promocji, tj. do 1 czerwca br. spełnić następujące warunki: w ciągu 7 dni od daty zawarcia umowy dbNET dokonać wpłaty w wysokości minimum 1 500zł na konto osobiste i utrzymać tę kwotę na swoim rachunku przez kolejne 30 dni.

Konto dbNET to konto internetowe uruchamiane zdalnie, bez konieczności wizyty w oddziale. Oprócz braku opłaty za prowadzenie rachunku, krajowe przelewy internetowe (nie dotyczy przelewów SORBNET) i użytkowanie karty debetowej (pod warunkiem dokonania minimum 1 transakcji finansowej w miesiącu), klient może za darmo wypłacać gotówkę ze wszystkich bankomatów w kraju i na świecie.

Dodatkowo, każdy posiadacz konta dbNET może skorzystać z bezpłatnego, wyżej oprocentowanego db Konta Oszczędnościowego 24h z dzienną kapitalizacją odsetek, którego oprocentowanie wynosi 10% w skali roku (dla pozostałych Klientów 5,05%), co odpowiada oprocentowaniu 8,10% na standardowym koncie oszczędnościowym obciążonym podatkiem od zysków kapitałowych (dla kwot nie wyższych niż 10 tys. zł).

Klient może również założyć bezpłatne db Konto Oszczędnościowe z miesięczną kapitalizacją odsetek, którego oprocentowanie dla posiadaczy konta o profilu dbNET wynosi 4,05% (dla pozostałych klientów – 3,85%). Lokaty internetowe są natomiast oprocentowane o 0,25% wyżej niż w ofercie standardowej.

Wniosek o otwarcie konta dbNET można złożyć za pośrednictwem Internetu, na stronie www.dbnet24.pl. Umowa konta jest dostarczana klientowi przez kuriera.

Konto dbNET – 4 x 0 zł:

  • 0zł za prowadzenie konta,
  • 0zł za wypłaty w bankomatach na całym świecie,
  • 0zł za przelewy krajowe (realizacja w dbeasyNET i Teleserwisie)*,
  • 0zł za wydanie karty debetowej,
  • lokaty internetowe oprocentowane o 0,25% wyżej niż w standardzie,
  • bezpłatne db Konto Oszczędnościowe 24h o oprocentowaniu 10%**

 

* nie dotyczy przelewów SORBNET
** oprocentowanie całości środków na rachunku wynosi 8,10 %, co odpowiada oprocentowaniu w wysokości 10% obciążonemu  podatkiem od  zysków kapitałowych. Promocyjnym oprocentowaniem objęte są wyłącznie środki zgromadzone na db Koncie Oszczędnościowym 24h w Pakiecie z Kontem Osobistym db NET otwartym nie wcześniej niż 1 grudnia 2011 roku.

źródło: Deutsche Bank PBC


Tagi: , , , , ,