Kredyty

Alior Bank wprowadził do oferty lokatę z oprocentowaniem 6,2%

poleć drukuj

Alior Bank wprowadził do oferty 6-miesięczną lokatę z oprocentowaniem 6,2% w skali roku. W przypadku zerwania lokaty przed terminem, klient otrzyma 100% naliczonych do tego czasu odsetek. Oferta obowiązuje do 6  kwietnia 2012 r.

Nowa lokata jest skierowana zarówno do stałych klientów, jak i osób, które dotychczas nie korzystały z produktów i usług Alior Banku. Bank gwarantuje stałe oprocentowanie lokaty, które wynosi 6,2% w skali roku. W przypadku jej zerwania przed upływem 6 miesięcy, klient zachowuje 100% dotychczas naliczonych odsetek. Warunkiem otwarcia lokaty jest ulokowanie na niej nowych środków, tj. wpłaconych po 8 marca br.
 

Minimalna kwota potrzebna do otwarcia lokaty to 1 000 złotych.  Każda osoba może założyć dowolną liczbę lokat. Bank udostępnił swoim dotychczasowym klientom możliwość realizacji zlecenia otwarcia lokaty za pośrednictwem konsultantów Contact Center. Pozostałe osoby mogą założyć lokatę wypełniając internetowy wniosek iLokata, dostępny na stronie Alior Bank. Zarówno nowi, jak i dotychczasowi klienci mogą także założyć lokatę podczas wizyty w oddziale lub placówce partnerskiej Alior Banku.

Wprowadzeniu oferty towarzyszy kampania w Internecie realizowana na głównych portalach m.in.: Onet.pl, Wp.pl, Interia.pl oraz w grupie serwisów należących m.in. do Polskapresse, Media regionalne, Polsat Media. Kampania zasięgowa będzie uzupełniona działaniami e-mail marketingowymi.

źródło: Alior Bank


Tagi: , , , , ,