Kredyty

3-miesięczna Pierwsza Lokata w Meritum Banku

poleć drukuj

5,5 proc. oferuje Meritum Bank na 3-miesięcznej Pierwszej Lokacie, którą mogą założyć klienci otwierający darmowe Konto Zarabiające. Nowa stawka oprocentowania pozostaje jedną z najbardziej atrakcyjnych ofert na rynku.

Oprocentowanie Pierwszej Lokaty wynosi obecnie 5,5 proc. w skali roku dla kwot od 500 zł do 20 tys. zł oraz 4,5 proc. dla kwot powyżej 20 tys. zł.

Pierwsza Lokata oferowana jest nowym klientom, którzy zdecydują się na założenie darmowego Konta Zarabiającego, co można zrobić przez Internet nawet w ciągu 15 minut, bez czekania na kuriera i wychodzenia z domu. Po otwarciu konta Klient ma miesiąc na złożenie wniosku o założenie Pierwszej Lokaty. Bank nie pobiera opłat za otwarcie i prowadzenie konta. Bezpłatne są przelewy internetowe z konta (z wyjątkiem przelewów natychmiastowych) oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce.

Minimalna kwota wymagana do założenia Pierwszej Lokaty to 500 zł. Kapitalizacja odsetek następuje na koniec okresu deponowania. Klient może założyć tylko jedną Pierwszą Lokatę, ale ma możliwość korzystania bez ograniczeń z wachlarza innych lokat w ofercie Meritum Banku.

Źródło: Meritum Bank


Tagi: ,