Kredyty

Zmiana oprocentowania Pierwszej Lokaty w Meritum Banku

poleć drukuj
6,5 proc. oferuje Meritum Bank na 3-miesięcznej Pierwszej Lokacie, którą mogą założyć klienci otwierający darmowe Konto Zarabiające. Nowa stawka oprocentowania pozostaje jedną z najbardziej atrakcyjnych ofert na rynku.

Oprocentowanie Pierwszej Lokaty wynosi obecnie 6,5 proc. w skali roku dla kwot od 500 zł do 20 tys. zł oraz 5,5 proc. dla kwot powyżej 20 tys. zł.

W ślad za decyzją Rady Polityki Pieniężnej zdecydowaliśmy się na zmianę oprocentowania Pierwszej Lokaty mówi Piotr Stankiewicz, dyrektor biura produktów depozytowych i inwestycyjnych Meritum Banku. Nadal realizujemy strategię oferowania bardzo atrakcyjnych depozytów, w szczególności tych o wartości do 20 tys. zł, które cieszą się największym zainteresowaniem klientów. Pierwsza Lokata Meritum Banku pozostaje w czołówce ofert rynkowych dodaje.

Pierwsza Lokata jest oferowana nowym klientom, którzy zdecydują się na założenie darmowego Konta Zarabiającego. Po otwarciu konta Klient ma miesiąc na złożenie wniosku o założenie Pierwszej Lokaty. Bank nie pobiera opłat za otwarcie i prowadzenie konta. Bezpłatne są przelewy internetowe z konta (za wyjątkiem przelewów natychmiastowych) oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce.

Minimalna kwota wymagana do założenia Pierwszej Lokaty to 500 zł. Kapitalizacja odsetek następuje na koniec okresu deponowania. Klient może założyć tylko jedną Pierwszą Lokatę, ale ma możliwość korzystania bez ograniczeń z wachlarza innych lokat w ofercie Meritum Banku.

 

Pełna oferta lokat Meritum Banku przedstawia się następująco:

 

Oprocentowanie Pierwszej Lokaty Meritum Banku (w skali roku)

Oprocentowanie lokat standardowych

Meritum Banku (w skali roku)

Okres

Lokata zakładana przez Internet

Lokaty zakładane

przez Internet

Lokaty zakładane

w placówkach

12 miesięcy

6,06%

5,75%

6 miesięcy

6,06%

5,75%

3 miesiące

6,50% dla kwot od 500 zł do 20 tys. zł

5,50% dla kwot powyżej 20 tys. zł

6,00%

5,70%

1 miesiąc

4,30%

4,00%

 

Źródło: Meritum Bank


Tagi: , , ,