Kredyty

„Pierwsza Lokata” Meritum Banku najwyżej oprocentowana na rynku

poleć drukuj

3 stycznia Meritum Bank wprowadził do oferty nową lokatę dla klientów otwierających konto. „Pierwsza Lokata” na 3 miesiące należy do najwyżej oprocentowanych lokat na rynku i pozwoli zarobić do8,5% w skali roku.

Meritum Bank z powodzeniem rozszerza ofertę depozytową. Pierwsza Lokata to dodatkowa gratyfikacja dla osób, które zdecydują się na otwarcie Konta Zarabiającego.

„Zachęcamy klientów do korzystania z różnych produktów oszczędnościowych. Decydując się na pakiet Pierwsza Lokata plus Konto Zarabiające, klient otrzymuje jeden z najwyżej oprocentowanych na rynku depozytów plus oszczędza na paliwie, płacąc kartą wydaną do konta. W ten sposób nagradzamy klientów, którzy często korzystają z usług naszego banku. – mówi Piotr Stankiewicz, dyrektor Biura Produktów Depozytowych i Inwestycyjnych Meritum Banku.
 

Pierwsza Lokata na 3 miesiące pozwala deponować kwoty od 500 złotych. Oprocentowanie nominalne w skali roku wynosi 8,5% dla kwot do 5 tysięcy zł, 7% dla kwot do 10 tysięcy zł i 5% dla kwot wyższych niż 10 tysięcy zł. Kapitalizacja następuje na koniec okresu deponowania. Klient może założyć jedną lokatę tego typu, nie później niż miesiąc od daty złożenia wniosku o Konto Zarabiające.

 
Konto ma jeszcze inne zalety, m.in  zwrot 4% wydatków na paliwo oraz bezpłatne przelewy i wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce.

Aby założyć konto w Meritum Banku wystarczy wypełnić formularz dostępny na stronie internetowej banku lub osobiście w dowolnej placówce Meritum Banku. Po założeniu konta klient samodzielnie zakłada Pierwszą Lokatę w systemie bankowości elektronicznej, czyli całkowicie on-line, bez podpisywania jakichkolwiek dodatkowych dokumentów.

 

Źródło: bankier.pl


Tagi: , ,