Kredyty

Nowy produkt depozytowy z oprocentowaniem 6,3% w Meritum Banku

poleć drukuj
Meritum Bank wprowadził do oferty nową, promocyjną lokatę na 9 miesięcy, której oprocentowanie wynosi 6,2-6,3 proc. Produkt dostępny będzie od 2 do 11 kwietnia br.
 
Nowa propozycja Meritum Banku to 9-miesięczna lokata o stałym oprocentowaniu, które dla klientów Banku wynosi 6,3 proc. w skali roku, zaś dla pozostałych osób 6,2 proc. w przypadku kwot poniżej 100 tys. zł i 6,3 proc. powyżej tej kwoty.
 
Spodziewamy się, że w związku ze zmianami, jakie zachodzą na rynku, Klienci będą poszukiwać nowych, atrakcyjnych depozytów, aby korzystnie ulokować swoje środki. W odpowiedzi wprowadzamy promocyjną lokatę na 9 miesięcy o oprocentowaniu plasującym się w ścisłej rynkowej czołówce  mówi Piotr Stankiewicz, dyrektor Biura Produktów Depozytowych i Inwestycyjnych Meritum Banku.
 
Lokata dostępna będzie tylko do 11 kwietnia br. Aby skorzystać z promocji, klient musi w tym terminie zawnioskować o jej założenie.
 
Minimalna kwota wymagana do założenia lokaty to 1 tys. zł w przypadku lokat zakładanych przez system bankowości elektronicznej oraz 3 tys. zł dla pozostałych kanałów dystrybucji. Kapitalizacja odsetek następuje na koniec okresu trwania lokaty. Lokatę można założyć przez stronę www.meritumbank.pl (bez konieczności zakładania konta), system bankowości elektronicznej, a także w placówkach Meritum Banku.

źródło: Bank Millennium


Tagi: , , ,