Kredyty

Oprocentowanie 6,7% na „lokacie z premią” za otwarcie konta osobistego w Kredyt Banku

poleć drukuj

Kredyt Bank wprowadza półroczną Lokatę z Premią, oprocentowaną na 6,5% skali roku. Bank dodatkowo podwyższy procentowanie do 6,7% tym, którzy otworzą konto osobiste w Kredyt Banku z regularnymi wpływami. Promocji towarzyszy kampania reklamowa „Lokaty z premią”.

Kredyt Bank wprowadził 6-miesięczną Lokatę z Premią – za nowe środki ofertuje 6,5% w skali roku. To obecnie jedna z najwyższych stawek na rynku. Oprocentowanie lokaty jest stałe, co gwarantuje pewność zysków.

Konsekwentnie budujemy pozycję banku, w którym warto oszczędzać, proponując wysokie oprocentowanie wszystkim klientom. Dodatkowo premiujemy aktywność – jeśli klient ma lub otworzy konto osobiste, Kredyt Bank podwyższy oprocentowanie lokaty na 6,7%. W efekcie mamy interesującą propozycję – wysokie oprocentowanie na lokacie, wysoki procent na Ekstrakoncie Plus – 7%, które jest prowadzone bezpłatnie. Uważam, że to najlepsza oferta dla oszczędzających – powiedział Remigiusz Hołdys, Dyrektor Zarządzający Departamentem Marketingu w Kredyt Banku

Kredyt Bank podwyższy oprocentowanie Lokaty z premią o 0,2 p.p. jeśli klient zdecyduje się na przelewanie miesięcznego wynagrodzenia (min. 2 tys. zł) na konto osobiste w Kredyt Banku. Ekstrakonto Plus na 7% prowadzone jest bezpłatnie, darmowe są także wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce.

Nowa oferta Lokaty z premią będzie dostępna od 1 kwietnia br.

Bank nie ogranicza maksymalnej wysokości zdeponowanej kwoty, a minimalna wynosi tylko 1 tys. zł. Każdy klient może założyć 1 lokatę w okresie promocji.

Lokata będzie szeroko wsparta kampanią marketingową z udziałem „twarzy banku”, Panów Wojciecha Manna i Krzysztofa Materny. Spoty zaplanowano w m.in. TVP, Polsacie, TVN, stacjach niszowych, a także w radio – TOK FM, RMF i Złote Przeboje. Reklamy ukażą się w największych dziennikach oraz tygodnikach opinii. W reklamie internetowej zostaną wykorzystane różne formaty.

Kredyt Bank wykorzysta też outdoor (siatki wielkoformatowe, bilboardy i witryny własnych placówek) oraz BTL i social media.

Źródło: Kredyt Bank


Tagi: , , , , ,