Kredyty

Polbank EFG podnosi oprocentowanie

poleć drukuj

Polbank EFG podnosi oprocentowanie Konta Samooszczędzającego. Nowe oprocentowanie będzie wynosić 6%. Jest to standardowo najwyżej oprocentowane konto oszczędnościowe oferowane przez banki na polskim rynku. Dodatkowym atutem tego konta jest pełen dostęp do zgromadzonych na nim pieniędzy.

Poza obecnie najwyższym oprocentowaniem na rynku, właściciel konta oszczędnościowego w Polbanku otrzyma również kartę płatniczą, dzięki której będzie miał nieograniczony dostęp do swoich oszczędności. Będzie je można wypłacać w każdym bankomacie w kraju i za granicą oraz dokonywać transakcji w punktach handlowo-usługowych. Jeżeli wypłaty dokona się w bankomatach Polbanku EFG oraz Euronetu bank nie pobierze za tą operację żadnych opłat. Polbank EFG nie obciąża również klientów żadnymi dodatkowymi opłatami za prowadzenie konta czy obsługę internetową lub telefoniczną.

Konto Samooszczędzające stanowi połączenie dwóch rachunków: gotówkowego, który zapewnia szerokie możliwości transakcyjne i dostęp do innych produktów oszczędnościowych (takich jak lokaty i fundusze inwestycyjne) oraz oszczędnościowego, który ma bardzo wysokie oprocentowanie (6%), ale nieco mniejsze możliwości transakcyjne. Przelewy przez Internet można realizować bez opłat przy przelewaniu pieniędzy wewnątrz banku z rachunku oszczędnościowego na rachunek gotówkowy oraz z rachunku gotówkowego na zewnątrz.

Podwyżce oprocentowania konta towarzyszy również wzrost oprocentowania terminowych i dynamicznych lokat złotowych. W przypadku rocznej lokaty złotowej będzie można zarobić nawet 7,0 proc. Z kolei w przypadku rocznej złotowej Lokaty Dynamicznej oprocentowanie będzie narastać od 4,0 proc. do 14,50 proc. w ostatnim miesiącu oszczędzania.


Tagi: