Kredyty

Stałe oprocentowanie na lokacie w Kredyt Banku

poleć drukuj

Kredyt Bank zaoferował półroczną lokatę o stałym oprocentowaniu. Środki są oprocentowane na 5% w skali roku. Tym, którzy zdecydują się przelewać wynagrodzenie do banku oprocentowanie zostanie podwyższone do 5,5% rocznie.

Kredyt Bank wprowadził 6-miesięczną Lokatę z Bonusem – za nowe środki oferuje 5% w skali roku. Kredyt Bank podwyższy oprocentowanie o 0,5 p.p. jeśli klient zdecyduje się na przelewanie miesięcznego wynagrodzenia (min. 2 tys. zł) na konto osobiste w Kredyt Banku. Ekstrakonto Plus na 7% prowadzone jest bezpłatnie, darmowe są także wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce.

Bank nie ogranicza maksymalnej wysokości zdeponowanej kwoty, a minimalna wynosi tylko 1 tys. zł. Każdy klient może założyć 1 lokatę. Oprocentowanie lokaty jest stałe, kapitalizacja po okresie umownym.

W ofercie Kredyt Banku dostępna jest także Lokata Rentierska oprocentowana na 5,55% z odsetkami wypłacanymi co miesiąc. Lokatę można założyć na 1,2 lub 3 lata. Elastyczny dostęp do środków zapewnia natomiast konto oszczędnościowe, którego oprocentowanie sięga nawet 5,6%.

Źródło: Kredyt Bank


Tagi: , , , ,