Kredyty

Oprocentowanie 6,4% w skali roku na 100-dniowej lokacie w Idea Banku

poleć drukuj

Otwierając w dowolny sposób nową lokatę 100-dniową w Idea Banku można zyskać 6,4% w skali roku. Bank podnosi też oprocentowanie miesięcznego depozytu zakładanego w placówkach. Nowa oferta to aż 9% w skali roku.

Po raz pierwszy Idea Bank proponuje wszystkim klientom, zarówno obecnym jak i nowym, depozyt, który można założyć na 100 dni. Bank oferuje oprocentowanie 6,4% w skali roku, co odpowiada obecnie najwyższym stawkom na depozytach trzy- i czteromiesięcznych. Przykładowo, deponując 60 tys. zł można zyskać 1052 zł minus podatek.

– Standardowe okresy zapadalności lokat są wielokrotnością miesiąca. Często zdarza się jednak, że moment, w którym klienci będą z powrotem potrzebowali gotówki nie pokrywa się idealnie z okresami 30-dniowymi, narażając ich na utratę części odsetek. Dlatego naszą dotychczasową ofertę poszerzamy o depozyt 100-dniowy. Dzięki temu osoby oszczędzające w Idea Banku będą mogły wybrać najkorzystniejsze dla siebie rozwiązanie – mówi Michał Knitter, dyrektor departamentu produktów Idea Banku.

Lokatę 100-dniową można założyć za pośrednictwem strony internetowej banku, przez infolinię lub w dowolnej placówce Idea Banku. Skorzystanie z oferty nie wymaga zakładania konta. Minimalna kwota depozytu to 1000 zł. Można na nim ulokować do 1 000 000 zł. Odsetki kapitalizowane są na koniec okresu. Lokatę można założyć tylko do 23 maja br.

Źródło: Idea Bank


Tagi: , , ,