Kredyty

Ubezpieczenie życiowej Warty dostępne w ofercie BNP Paribas Banku

poleć drukuj

Ruszyła sprzedaż produktu strukturyzowanego życiowej WARTY w oddziałach banku BNP Paribas. Produkt Euro Stars oferuje 150 proc. partycypację we wzroście indeksu BNP Paribas Flexible Star Managers (PLN Hedged) bez ryzyka utraty wpłaconych środków.

Euro Stars to 2,5 letni produkt strukturyzowany TUnŻ WARTA w formie grupowego ubezpieczenia na życie i dożycie, przygotowany z myślą o klientach banku BNP Paribas.

Produkt oparty jest o indeks BNP Paribas Flexible Star Managers (PLN Hedged), w skład którego wchodzą cztery znane, znajdujące się w czołówkach rankingów fundusze absolutnej stopy zwrotu: Carmignac Patrimoine,  Standard Life Global Absolute Return Strategies Fund, ETHNA-AKTIV E i Mellon Global Real Return BNY.

Sposób naliczania premii:

Klienci banku, którzy skorzystają z Euro Stars, mają z góry określoną partycypację we wzroście indeksu na poziomie 150 proc. Oznacza to, że jeśli zmiana wartości indeksu wyniesie 30 proc. klient otrzyma na koniec okresu ubezpieczenia premię w wysokości 45 proc. wpłaconych środków. Premia ta zwolniona jest z 19 proc. podatku od dochodów kapitałowych, co oznacza, że klient otrzyma ją w całości. Jeśli natomiast wartość indeksu spadnie w stosunku do wartości początkowej klient otrzyma pełną kwotę wpłaconych środków.

Klienci mogą ulokować w Euro Stars nie mniej niż 3 tys. zł.

Okres ubezpieczenia wynosi 30 miesięcy.

Dodatkowe korzyści:

Każdy klient, który kupi ubezpieczenie Euro Stars może dodatkowo w czasie trwania subskrypcji założyć lokatę pomostową, oprocentowaną na poziomie 5 proc. w skali roku.

Produkt można nabyć od 21 maja do 15 czerwca br. we wszystkich 231 oddziałach detalicznych banku BNP Paribas w Polsce. Oferta przeznaczona jest dla obecnych, jak i nowych klientów banku.

Źródło: Warta


Tagi: , , , , ,