Kredyty

Konto osobiste z premią Banku BGŻ wyróżnione przez redakcję Forum Biznes

poleć drukuj

Konto osobiste z premią Banku BGŻ zdobyło tytuł „Dobra Marka 2012 – Jakość, Zaufanie, Renoma” nagrodzone w kategorii Konto Osobiste.

Redakcja „Forum Biznesu” – w dodatku „Dzienniku Gazecie Prawnej” pod patronatem IFiS Polskiej Akademii Nauk przeprowadziła badania i analizy których przedmiotem była m.in. rozpoznawalność marki, pozycja na rynku, jakość produktów, zaufanie konsumentów, a także siła marki. Wyniki zostały opracowywane  na podstawie bezpośrednich wskazań klientów i konsumentów i pokazują one, że konto Banku BGŻ uzyskało największe uznanie.

Wyróżnione konto posiada innowacyjny program premiowy, który umożliwia klientom zarabianie na aktywnym korzystaniu z konta bankowego w bardzo prosty sposób. Wystarczy  przelewać na nie swoje regularne dochody – pensję, rentę czy emeryturę i używać karty debetowej do płatności za zakupy, a od najwyższego wpływu na rachunek w okresie rozliczeniowym Bank obliczy 1 proc. i przekaże go klientowi. Dzięki temu posiadacz konta może zyskać nawet 600 zł rocznie.
 
– Jesteśmy bardzo zadowoleni z przyznanego  wyróżnienia, które ponownie potwierdza popularność naszego produktu wśród klientów. Interesuje nas opinia naszych klientów dlatego stale udoskonalamy naszą ofertę m.in. upraszczając  warunki otrzymania premii. Wyniki sprzedaży, wsparte silną kampanią marketingową pokazują niesłabnące zainteresowanie tym produktem. Samych tylko kont z premią Bank BGŻ otworzył niemal 40 tysięcy od początku roku – powiedział Andrzej Budasz, dyrektor Departamentu  Produktów i Usług Bankowości Detalicznej  w Banku BGŻ. Liczymy na  dalszy dynamiczny wzrost liczby nowo zakładanych rachunków – dodał A. Budasz.
 
Posiadacze Konta osobistego z premią mogą korzystać ze wszystkich bankomatów w Polsce za darmo,  a także bezpłatnie wykonywać przelewy krajowe przez Internet.

Jest to już kolejne wyróżnienie Konta z premią w tym roku. Jakość produktu została doceniona m.in. w  rankingach przygotowanych przez Bankier.pl, Money.pl, Comperia.pl.

Źródło: Bank BGŻ


Tagi: , , ,