Kredyty

Idealne Połączenie – lokata promocyjna Banku BGŻ

poleć drukuj

Od dzisiaj w ofercie Banku BGŻ dostępna jest promocyjna lokata Idealne Połączenie. To produkt złożony z dwóch lokat: 4-miesięcznej oprocentowanej 6 proc. w skali roku oraz 8-miesięcznej z oprocentowaniem 4 proc. w skali roku. Produkt dostępny jest do  31 sierpnia 2012 r.

– Lokata Idealne Połączenie to propozycja dla osób, które cenią sobie możliwość podzielenia swoich oszczędności przy jednoczesnym uzyskaniu atrakcyjnego zysku. powiedział Andrzej Budasz, dyrektor departamentu produktów i usług bankowości detalicznej w Banku BGŻ. Konkurencyjne oprocentowanie lokaty oraz możliwość ponownego zainwestowania części środków po czterech miesiącach to z pewnością duże atrybuty nowego produktu dodał A. Budasz.
 

Do założenia lokaty wystarczy już 2 tys. zł. Połowa  środków jest deponowana na lokacie 4-miesięcznej, a druga część na lokacie 8-miesiecznej. Maksymalna łączna kwota lokat to 100 tys. zł. Po zakończeniu umowy środki z lokat będą przekazywane na konto oszczędnościowe Eskalacja, oprocentowane nawet 4,1% w stali roku.

Lokatę można założyć w każdym Oddziale Banku BGŻ lub za pośrednictwem TeleBGŻ.

Źródło: Bank BGŻ


Tagi: , , , , ,