Kredyty

Darmowy internet na polskich plażach od ING Banku Śląskiego

poleć drukuj

ING Bank Śląski przygotował dla osób wypoczywających nad polskim morzem strefy darmowego internetu. Od początku lipca do końca wakacji plażowicze w sześciu nadmorskich kurortach mogą za darmo łączyć się z siecią dzięki zainstalowanym przez ING hotspotom. Akcja jest częścią kampanii ING Banku Śląskiego – „WIFI Express”, promującej internetowe Konto Direct.

Strefy darmowego internetu od ING Banku Śląskiego pojawiły się w prestiżowych lokalizacjach w Sopocie, Juracie, Kołobrzegu, Rewalu, Łebie i Ustce. Każda ze stref została wyposażona w namioty, leżaki i pufy, dzięki czemu plażowicze mogą surfować po internecie w komfortowych warunkach i niezależnie od pogody.

Z badań wynika, że w tym roku większość Polaków zamierza wypocząć nad Bałtykiem. Postanowiliśmy podążyć za nimi, i z komunikacji miejskiej, w której udostępnialiśmy bezpłatny internet, przenieśliśmy się na piękne polskie plaże. Gdy jesteśmy na wakacjach, często mamy problem z dostępem do internetu. Dzięki naszej akcji każdy użytkownik smartfona będzie mógł bez obaw o koszty podzielić się ze znajomymi zdjęciem z plaży czy opisać swoje przygody na Facebooku. Po prostu internetowi mają lepiej – mówi Barbara Pasterczyk, Dyrektor Departamentu Komunikacji Marketingowej ING Banku Śląskiego.

Bank zapewnił także dodatkową rozrywkę na plaży – w każdej lokalizacji zostały zamieszczone totemy z kodami QR, dzięki którym na smartfonie lub tablecie można sprawdzić najciekawsze atrakcje w okolicy, prognozę pogody czy posłuchać muzyki. Osoby odwiedzające ING Plaże WiFi będą mogły nie tylko surfować po internecie, ale także na desce. W każdej ze stref przez jeden weekend wakacji dostępna będzie bezpłatna szkoła windsurfingu ING, w której zajęcia poprowadzą profesjonalni instruktorzy. Łącznie tego lata z ING nauczy się surfować ponad 200 osób.

Strefy bezpłatnego darmowego internetu od ING zostały umiejscowione przy głównych wejściach na plaże. Aby skorzystać z sieci wystarczy spośród dostępnych sieci połączyć się z ”ING WIFI”. Po wszystkich plażach ING można odbyć wirtualny spacer na stronie www.plazaing.pl.

Akcja jest kontynuacją projektu ING Autobusy WIFI. W maju i czerwcu bank udostępnił bezpłatny internet w komunikacji miejskiej w 12 polskich miastach. W tym czasie z siecią połączyło się ponad 50 tys. pasażerów. Przypominamy, że od 2010 r. na warszawskim lotnisku Okęcie, podróżni mogą korzystać z darmowego dostępu w do internetu dzięki w strefie „ING Internet Gate”.

Źródło: ING Bank Śląski


Tagi: , , , ,