Kredyty

Najlepsze konta bankowe w Alior Bank

poleć drukuj

Alior Bank został liderem w rankingu na najlepsze konto bankowe. Badanie zostało przeprowadzone przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych we współpracy z firmą badawczą PBS DGA. Wyniki Ogólnopolskiego Badania Inwestorów wskazują, że klienci Alior Banku deklarują największe zadowolenie z posiadanego rachunku.

 

Przeprowadzony ranking badający preferencje polskich inwestorów m. in. w zakresie korzystania z usług bankowych odbyło się już po raz dziewiąty. Wyniki badanych wskazują, że klienci Alior Banku są najbardziej usatysfakcjonowani z posiadanego konta osobistego.

 

Uczestnicy Ogólnopolskiego Badania Inwestorów najwyżej ocenili konto osobiste w Alior Banku przyznając mu średnią ocenę 4,03 punktu w pięciostopniowej skali. Ponadto, 65% respondentów wskazało, że konto osobiste w Alior Banku jest ich głównych rachunkiem bankowym.

 

Inwestorzy posiadający konto osobiste mogą bezpłatnie korzystać ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie. Bezprowizyjne jest również prowadzenie konta i dokonywanie przelewów internetowych oraz dostęp do pakietów „Pomocni Fachowcy” i „Osobisty Asystent”. Dodatkowo Alior Bank oferuje darmowe wydanie lub wznowienie  karty World Debit MasterCard®. Konto można założyć całkowicie przez Internet, za pośrednictwem bankowości elektronicznej.

 

Badanie zostało przeprowadzone w okresie od maja do sierpnia 2011 roku. W ankiecie wzięło udział ponad 7 300 respondentów. Celem badania jest stworzenie profilu inwestorów indywidualnych w Polsce oraz poznanie ich preferencji przy podejmowaniu decyzji inwestycyjnych.

 

źródło: Alior Bank


Tagi: , ,