Kredyty

Konto internetowe Alior Sync najlepsze według rankingu Comperia.pl

poleć drukuj
Alior Sync jest najlepszym kontem internetowym dla klientów indywidualnych według rankingu przygotowanego przez porównywarkę finansową Comperia.pl. Konto osobiste Alior Sync otrzymało maksymalną liczbę 11 punktów.

Rachunek w Alior Sync jest darmowy i ma dodatkowe rozwiązania, takie jak Wirtualny Oddział oraz przelewy na portalu Facebook i na adres e-mail. Użytkownicy mają możliwość realizowania wszystkich czynności związanych z finansami osobistymi online za pomocą komputera lub telefonu. Najważniejsze cechy konta to: bezwarunkowe „0 zł” za prowadzenie konta, wydanie i użytkowanie karty debetowej, wypłaty z bankomatów w Polsce i na całym świecie oraz krajowe przelewy internetowe, w tym 10 przelewów natychmiastowych w miesiącu.

Ranking przeprowadzony przez finansową wyszukiwarkę Comperia.pl oparty był
na 11 parametrach. Eksperci brali pod uwagę: opłaty za prowadzenie rachunku, opłaty
za zewnętrzne przelewy internetowe, opłaty za wypłatę z bankomatów w Polsce, opłaty za wydanie karty do konta, opłaty za użytkowanie karty do konta, możliwość wykonania i koszt przelewów ekspresowych w Internecie, dostęp do bankowości mobilnej, dostępność usługi cashback, możliwość zawarcia umowy o prowadzenie konta za pomocą przelewu, dostępność produktów bankowych online i możliwość uzyskania kredytu online.

Po 1 punkcie przyznano za brak opłat związanych z użytkowaniem konta i 0 punktów, jeśli opłaty takie wystąpiły, niezależnie od ich wysokości. Dodatkowo każdy bank mógł zyskać punkt za dostęp do bankowości mobilnej, moneyback, możliwość otwierania konta za pomocą przelewu, dostęp do produktów bankowych online i możliwość uzyskania kredytu przez Internet.

Źródło: Alior Sync


Tagi: , ,