Kredyty

Bank Zachodni WBK poszerza ofertę o Konto Godne Polecenia

poleć drukuj

Bank Zachodni WBK wprowadził do oferty Konto Godne Polecenia – bez opłat za prowadzenie, wydanie karty, z bezpłatnymi wybranymi przelewami internetowymi i w pełni mobilne dzięki usługom BZWBK24. Dodatkowo klienci mogą wziąć udział w promocji i otrzymać do 700 zł.

Nowe Konto Godne Polecenia jest dostępne w całej sieci Banku Zachodniego WBK, w tym także w placówkach oznaczonych logo „Kredyt Bank”. Rachunek może być oferowany w pakiecie z bankowością elektroniczną BZWBK24, kartą oraz naklejką do płatności zbliżeniowych.

Połączenie wzmocniło pozycję konkurencyjną Banku Zachodniego WBK, mamy jeszcze silniejsze ambicje stać się bankiem pierwszego wyboru dla klienta. Nowy rachunek, dostępny w całej sieci oddziałów, jest jednym z pierwszych elementów zintegrowanej oferty produktowej połączonego banku, którą planujemy wprowadzić w tym roku. Prosty, bezpłatny i w pełni mobilny rachunek oznacza wygodę, bezpieczeństwo i nowoczesność, które niezmiennie kojarzą się klientom właśnie z Bankiem Zachodnim WBK – powiedział Artur Sikora, Dyrektor Obszaru Komunikacji Korporacyjnej i Marketingu w Banku Zachodnim WBK.

Rachunek prowadzony jest bez żadnych opłat, niezależnie od wysokości miesięcznych wpływów. Darmowe są także przelewy internetowe realizowane w systemie Elixir oraz Przelew24, zlecenia stałe oraz polecenia zapłaty. Bank nie pobierze opłat za kartę płatniczą oraz naklejkę do płatności zbliżeniowych w technologii PayPass. Bezprowizyjnie można wypłacić gotówkę z bankomatów BZ WBK, marki „Kredyt Bank” oraz PKO BP – w sumie z prawie 4000 urządzeń.

– Konstruując ofertę Konta Godnego Polecenia, oparliśmy się na potrzebach klientów.Transparentna oferta „bez gwiazdek” jest wymieniana jako jeden z ważniejszych czynników satysfakcji z banku. Według przeprowadzonych przez nas badań, aby oferta konta była interesująca, niezbędny jest m.in. brak opłat za przelewy, zlecenia stałe, kartę płatniczą i prowadzenie rachunku.Połączyliśmy zatem te oczekiwania w jednym produkcie i przygotowaliśmy nowoczesne Konto Godne Polecenia – powiedział Marcin Pawłowski, Dyrektor Departamentu Produktów Oszczędnościowych i Rozliczeniowych w Banku Zachodnim WBK.

Do konta wydawane są karty MasterCard Omni lub MasterCard PAYBACK Omni, które pozwalają sprawnie i szybko dokonywać płatności bezgotówkowych. Płacąc kartą
w internecie można skorzystać z usługi 3D-Secure (dostępnej dla posiadaczy usług BZWBK24), zapewniającej bezpieczeństwo podczas zakupów w internecie, lub z usługi Chargeback. Kartą można również dokonać bezpłatnej wypłaty gotówki przy okazji płatności w sklepie lub punkcie usługowym oznaczonym MasterCard Cash Back.

Oprócz karty klienci mają także do dyspozycji nowoczesną naklejkę do płatności zbliżeniowych. Transakcje zbliżeniowe do kwoty 50 zł nie wymagają potwierdzenia kodem PIN. Po przekroczeniu tej kwoty transakcja wymaga potwierdzenia płatności kodem PIN.

Ponadto klienci, którzy wybiorą kartę lub naklejkę MasterCard PAYBACK Omni, zbierają punkty w Programie Bonusowym PAYBACK. Ideą Programu jest premiowanie punktami zakupów i usług realizowanych w sklepach wielu różnych partnerów. W Banku Zachodnim WBK klient otrzymuje punkty PAYBACK za wszystkie płatności wykonane kartami czy naklejkami MasterCard PAYBACK. Uczestnikom Programu PAYBACK wydano już ponad 11 mln kart. Co trzecie gospodarstwo domowe w Polsce korzysta z karty PAYBACK.

Z Konta Godnego Polecenia można korzystać przez internet, za pomocą serwisu transakcyjnego BZWBK24 lub przez bankowość mobliną. W ten sposób można wykonać większość operacji bankowych, np. zrealizować przelewy, opłacić rachunki, założyć wybrane lokaty. Dodatkowo w BZWBK24 można także zamawiać nowe produkty bankowe NA KLIK (np. kredyty gotówkowe, karty kredytowe, Alerty24 – automatyczne powiadomienia e-mail lub sms, wybrane lokaty, doładowania telefonu prepaid, ubezpieczenia i inne).

Dla klientów, którzy zdecydują się otworzyć konto w pakiecie z bankowością elektroniczną BZWBK24, kartą oraz naklejką do płatności zbliżeniowych, została przygotowana promocja, w której mogą otrzymać premie pieniężne sięgające łącznie nawet 700 zł. Co ważne, premia nie jest uzależniona od zakupu dodatkowych produktów, a jedynie od korzystania z rachunku i karty. Wystarczy, że na konto będzie miesięcznie wpływać minimum 1000 zł, klient dokona płatności kartą lub naklejką zbliżeniową na łączną kwotę co najmniej 300 zł miesięcznie i zrealizuje co najmniej 3 przelewy w miesiącu przez usługi elektroniczne BZWBK24. Wtedy w ciągu dziesięciu miesięcy może otrzymać kwotę 500 zł. Dodatkowo Bank wypłaci 200 zł każdemu klientowi, który spełni te warunki we wszystkich 10 miesiącach i ponadto zrealizuje także jedno polecenie zapłaty. W sumie, korzystając na co dzień z konta, można zyskać do 700 zł.

Źródło: BZ WBK


Tagi: , ,