Kredyty

Wyszukiwarka dla kierowców

poleć drukuj

W nowym roku właściciele samochodów będą musieli sięgnąć jeszcze głębiej do kieszeni. Nie jest to wiadomość, która mogłaby wzbudzić ich entuzjazm, tym bardziej, że podwyżki będą dotyczyć obowiązku, jakim jest ubezpieczenie OC. Od grudnia 2012 roku ubezpieczyciele nie mogą już uzależniać wysokości składek od płci. W związku z tym panie, uważane dotąd za bezpieczniejszych kierowców, nie mogą już liczyć na tańsze OC.

Jednak złe wiadomości dotyczą nie tylko pań. Zdaniem ekspertów, w najbliższym czasie rynek będzie dostosowywał ceny do unijnego, znacznie wyższego poziomu. Opłaty mogą wzrosnąć od kilku do kilkunastu procent. To spora różnica, która wynika przede wszystkim ze specyfiki kalkulowania składek. Uzależnienie opłaty od wielu parametrów sprawia, że różnice cen w konkurencyjnych firmach są znaczne.

Kupując więc obowiązkowe ubezpieczenie, można sporo zaoszczędzić, trzeba tylko wiedzieć gdzie i jak szukać. Najlepszym narzędziem w tym celu jest porównywarka ubezpieczenia OC i AC. Zastanawiasz się jak to działa? To bardzo proste. Nie musisz już odwiedzać agentów różnych firm ubezpieczeniowych. Sam oblicz ubezpieczenie OC. Wystarczy, że wypełnisz formularz, a błyskawicznie otrzymasz oferty, które łatwo porównasz i wybierzesz najlepszą. Policz OC więc samodzielnie, porównywarka OC rankomat.pl oferuje właśnie takie możliwości. Wyszukiwarka ubezpieczeń to przede wszystkim bardzo wygodne rozwiązanie. W ciągu kilku minut możesz znaleźć najtańsze OC w rankomat.pl. Warto skorzystać z takiej możliwości, by uniknąć raf związanych z różnicami cenowymi różnych firm.

Aby wybrać najlepsze ubezpieczenie auta w rankomat.pl, możesz dowolnie filtrować i sortować oferty. Porównywarka OC pozwala nie tylko na szybką konfrontację propozycji różnych towarzystw ubezpieczeniowych, ale także na zakup polisy. Ubezpieczenie samochodu w rankomat.pl skalkulujesz więc i kupisz online – po wybraniu najlepszej oferty, zostaniesz przekierowany do serwisu ubezpieczyciela, gdzie dokończysz transakcję.


Tagi: