Kredyty

Odświeżona oferta produktów oszczędnościowych Millennium Banku

poleć drukuj

Od lutego zysk w Banku Millennium może być i słodki i mega. Wszystko za sprawą dwóch atrakcyjnych produktów oszczędnościowych: nowej Lokaty Słodki Zysk i wprowadzonego ponownie do oferty MegaZysku. Oba produkty zapewniają Klientom gwarancję kapitału i bardzo atrakcyjne oprocentowanie.

– Wierzę, że odświeżona oferta produktów oszczędnościowych zadowoli najwybredniejszych amatorów bezpiecznego inwestowania. Magnesem dla klientów z awersją do ryzyka będzie stuprocentowe bezpieczeństwo kapitału i ponadstandardowa stopa zwrotu. Dla banku będzie to okazja do pozyskania nowych klientów i utrzymania  środków z zapadających lokat z dzienną kapitalizacją – mówi Marek Ubysz, Kierujący Wydziałem Produktów Oszczędnościowych.

Lokata Słodki Zysk to 12-miesięczna lokata ze stałym, wysokim oprocentowaniem.  Oprocentowanie jest uzależnione od wysokości salda i wynosi nawet do 6% w skali roku. Odsetki są przelewane na konto Klienta w okresach miesięcznych.

Co można zyskać zakładając Lokatę Słodki Zysk:

  • stałe oprocentowanie przez 12 miesięcy uzależnione od wysokości ulokowanej kwoty: do 49 999 zł – 4,5%, od 50 000 do 99 999 zł – 5%, od 100 000 zł – 6%
  • dostęp do odsetek po każdym miesiącu oszczędzania
  • niska kwota minimalna – tylko 1000 zł

MegaZysk to nowoczesna forma lokowania oszczędności na 6 lub 12 miesięcy, łącząca 100% bezpieczeństwa z gwarantowaną stopą zwrotu 3,24% w skali roku.

Co można zyskać zakładając MegaZysk:

  • dochód w wysokości 3,24% równy dochodowi z lokaty, której oprocentowanie wynosi 4% (dochód zwolniony jest z tzw. podatku Belki w wysokości 19%)
  • w przypadku śmierci posiadacza zwolnienie z podatku od spadku
  • ubezpieczenie na życie w całym okresie inwestycji (gwarantowane przez PZU Życie)
  • brak jakichkolwiek prowizji i opłat z tytułu nabycia produktu.

 

Źródło: Bankier.pl


Tagi: , , , ,