Kredyty

Nowy depozyt Banku BPH z planem inwestycyjnym lub ubezpieczeniem

poleć drukuj

Bank BPH oferuje nowe produkty oszczędnościowo-inwestycyjne: Lokatę o oprocentowaniu 11% w skali roku w dwóch pakietach: z planem inwestycyjnym Mix Korzyści oraz z polisą ubezpieczeniową w Pakiecie Premium Profit.

 

Pakiet Mix Korzyści Banku BPH

Pakiet Premium Profit Banku BPH

Lokata 11% w skali roku i Plan Inwestycyjny

Lokata 11% w skali roku i polisa ubezpieczeniowa

 

 • polega na połączeniu 3-miesięcznej lokaty terminowej z jednym z trzech planów inwestycyjnych przygotowanych przez BPH TFI SA, Opera TFI SA oraz AVIVA TFI SA;
 • minimalna wpłata na lokatę: 2 000 PLN;
 • minimalna wpłata na Plan Inwestycyjny: 2 000 PLN;
 • wpłata na lokatę nie może być większa niż wpłata na Plan Inwestycyjny;
 • brak maksymalnej kwoty na Pakiet;
 • Pakiet jest dostępny w Banku BPH do 31 lipca 2012 roku.

 

 

 • polega na połączeniu 6-miesięcznej lokaty terminowej z polisą inwestycyjną ze składką jednorazową Premium Profit przygotowaną przez Nordea Polska TU na Życie SA;
 • minimalna wpłata na  lokatę: 1 000 PLN;
 • minimalna podstawowa składka ubezpieczeniowa:    10 000 PLN;
 • wpłata  na lokatę nie może być większa niż wysokość jednorazowej składki ubezpieczeniowej w polisie;
 • brak maksymalnej kwoty na Pakiet;
 • umowa ubezpieczenia na życie z ubezpieczeniowym funduszem kapitałowym jest bezterminowa;
 • rozwiązanie polisy w ciągu 30 dni od daty jej zawarcia w pakiecie powoduje obniżenie oprocentowania lokaty do wartości standardowej.

 

 

Pakiet Mix Korzyści składa się ze standardowej trzy miesięcznej lokaty z oprocentowaniem 11% w skali roku i kapitalizacją odsetek na koniec okresu oraz wybranego Planu Inwestycyjnego:

– Fundusz Aviva Investors FIO z lokatą – w ramach współpracy z Aviva Investors Poland TFI
– BPH DuoPlan – w ramach współpracy z BPH TFI
– Fundusz Novo FIO z lokatą – w ramach współpracy z Opera TFI.

Uzyskanie 11% oprocentowania na lokacie jest możliwe w chwili zawarcia umowy tego samego dnia na 3-miesięczną lokatę oraz umowy o uczestnictwo w Planie Inwestycyjnym wybranego TFI. Wpłata na lokatę nie może być większa niż wpłata na Plan Inwestycyjny, przy czym jej minimalna wysokość w obu przypadkach powinna wynieść 2 000 złotych.

Pakiet Premium Profit dostępny w Banku BPH składa się z Polisy na życie Premium Profit oraz 6-miesięcznej lokaty standardowej oprocentowanej na poziomie 11% w skali roku, z kapitalizacją odsetek na koniec okresu lokowania środków.

Polisa Premium Profit Banku BPH to ubezpieczenie na życie z ubezpieczeniowym funduszem kapitałowym ze składką jednorazową, które zapewnia dostęp do szerokiego wachlarza ubezpieczeniowych funduszy kapitałowych z możliwością budowania własnej strategii inwestycyjnej. Produkt umożliwia korzystanie z opcji inwestowania w kilkudziesięciu ubezpieczeniowych funduszach kapitałowych zarządzanych przez najlepszych specjalistów, m.in. BPH TFI, HSBC Investment, Schroders, Franklin Templeton, Fidelity, Arka, Legg Mason i wielu innych.

Lokata i polisa muszą zostać otwarte w tym samym dniu, przy czym wkład na lokatę nie może być większy niż wysokość jednorazowej składki ubezpieczeniowej w polisie. Minimalny wkład na lokatę to 1 000 złotych, minimalna składka ubezpieczeniowa – 10 000 złotych.

Źródło: Bank BPH


Tagi: , , , , , ,