Kredyty

Promocja z Muppetami w Banku BPH

poleć drukuj

Muppety, na których wychowało się kilka pokoleń widzów, już 20 stycznia szturmem zawojują srebrny ekran. Na fanów filmu czeka aż 7500 nagród. Aby zebrać kolekcję kultowych maskotek Kermita, Piggy, Fazi, Gonzo i Zwierzaka wymyślonych przez Jima Hensona, wystarczy wziąć udział w promocji MasterCard, Disneya i Banku BPH i płacić za dowolne zakupy kartami do konta Debit MasterCard Gold lub Maestro® Banku BPH.

 

W promocji może wziąć udział każdy kto zapłaci kartą Maestro lub Debit MasterCard Gold (także z technologią zbliżeniową PayPass™) Banku BPH minimum 4 razy w okresie od 16 stycznia do 31 marca 2012 roku.

 

„Cieszę się, że MasterCard bierze udział w promowaniu Muppetów w Polsce. Dla mnie osobiście będzie to wielkie wydarzenie – spotkanie po latach ze starymi przyjaciółmi. Na Kermicie, Piggy, Fazi i Gonzo wychowało się przecież kilka pokoleń, a teraz zakochają się w nich także nasze dzieci.” – powiedziała Katarzyna Wojda, Marketing & PR Manager Polskiego Oddziału MasterCard Europe.

 

– Aby skorzystać z promocji wystarczy aktywnie korzystać z karty i płacić nią za zakupy w dowolnych punktach handlowo-usługowych w Polsce – w sklepach, restauracjach, na stacjach benzynowych oraz wielu innych. Następnie należy wypełnić formularz i dołączyć do niego oryginał wydruku z terminala płatniczego, potwierdzającego wykonane transakcje. – podkreśla Krzysztof Łopatek, Dyrektor Departamentu Produktów Transakcyjnych w Banku BPH. – Poprzez takie promocje chcemy zaprosić klientów, do częstszego korzystania z kart wydawanych do konta, a jednocześnie umożliwić im zebranie kolekcji maskotek Muppetów wzorowanych na filmie, na którym wychowało się kilka pokoleń widzów – dodaje.

 

Dodatkowe informacje o promocji można uzyskać na stronie: www.bph.muppetypromocja.pl lub pod numerami infolinii: 801 889 889 (z telefonów stacjonarnych) i 58 300 75 00 (z telefonów komórkowych lub z zagranicy).

 

Formularz Zamówienia Nagrody dostępny jest w Oddziałach Banku lub na stronie internetowej www.bph.muppetypromocja.pl

 

Żródło: Bankier.pl


Tagi: , , , ,