Kredyty

Wektor 2011 przyznany Prezesowi Zarządu PKO Banku Polskiego

poleć drukuj

Zwycięzcą tegorocznego konkursu na Pracodawców Rzeczypospolitej Polskiej, został Zbigniew Jagiełło. Nagrodę odebrał podczas dorocznego Balu Pracodawców, zorganizowanego w tym roku pod hasłem „Mistrzowska Reprezentacja”. Uroczystość wręczenia Wektorów 2011 odbyła się 14 stycznia br. na Stadionie Narodowym w Warszawie.


Co roku kapituła Pracodawców RP nagradza wybitne osoby, które wyróżniają się kompetencją, przedsiębiorczością, innowacyjnością i aktywnością, a swoją działalnością wytyczają warte naśladowania kierunki rozwoju przynoszące korzyści polskiej gospodarce.

Zbigniewowi Jagiełło został nagrodzony Wektorem 2011 „za spektakularny sukces PKO Banku Polskiego w czasach kryzysu finansowego i ostrej konkurencji, za wizję rozwoju banku i skuteczne umacnianie pozycji lidera na rynku Europy Środkowo-Wschodniej”.

Statuetkę, symbolizującą człowieka kroczącego z podniesioną głową, który nie zważa na przeszkody i przeciwności losu, Prezes Zarządu PKO Banku Polskiego odebrał z rąk Prezydenta Pracodawców RP – Andrzeja Malinowskiego.

– To dla mnie wielki zaszczyt. Jestem bardzo zadowolony, że działania Banku zostały zauważone i dobrze ocenione. Nagroda jest potwierdzeniem tego, że nasze działania idą w dobrym kierunku. Pozwalają nam utrzymać wiodącą pozycję na rynku, dostarczać stabilnych i wysokich wyników finansowych, a także wdrażać kompleksową modernizacją Banku, która prowadzić ma do podniesienia jakości obsługi klientów – powiedział Zbigniew Jagiełło.

Wśród tegorocznych laureatów Wektorów znaleźli się również m.in.: minister rozwoju regionalnego Elżbieta Bieńkowska, przewodniczący rady nadzorczej spółki Presspublika Grzegorz Hajdarowicz oraz Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych.

Wektory przyznawane są przez Pracodawców RP od 2002 roku. Do tej pory zyskały miano prestiżowych wyróżnień nie tylko w świecie gospodarki, ale także polityki, kultury, nauki i mediów.

źródło:PKO Bank Polski


Tagi: ,