Kredyty

Atrakcyjna propozycja dla posiadaczy kart kredytowych w Credit Agricole Bank

poleć drukuj

Credit Agricole Bank Polska przygotował specjalną ofertę dla posiadaczy swoich kart kredytowych. W okresie od Bożego Narodzenia do końca stycznia bank daje możliwość skorzystania z kredytu ratalnego  w karcie 0%.

 

Nowa oferta Credit Agricole dedykowana jest klientom, którzy pomiędzy 25 grudnia a 31 stycznia planują wybrać się na zakupy, za które zapłacą kartą kredytową. Przy zakupach za minimum 300 złotych, klient może rozłożyć zadłużenie na 3, 6, a nawet 12 rat 0%.

 

Według Olgi Szczepaniak – product manager w Credit Agricole Bank Polska – Handlowcy na koniec roku zazwyczaj przygotowują atrakcyjne wyprzedaże, które wystawiają na próbę nie jeden portfel. Z kolei w styczniu dużo osób szykuje imprezy karnawałowe, a spora grupa klientów – w związku ze zbliżającymi się feriami – poszukuje sprzętu do uprawiania sportów zimowych. Dlatego właśnie postanowiliśmy ułatwić posiadaczom naszych kart kredytowych podejmowanie decyzji zakupowych poprzez umożliwienie im skorzystania z kredytu ratalnego w karcie.

 

Promocja dotyczy kart kredytowych Credit Agricole Visa Gold, Credit Agricole MasterCard Gold, Credit Agricole Visa Silver, Credit Agricole MasterCard Silver oraz Credit Agricole Visa Standard. Ze specjalnej oferty mogą skorzystać także nowi klienci, którzy zdecydują się na kartę kredytową banku w okresie trwania promocji.

 

Źródło: BankierPress


Tagi: , ,