Kredyty

Nowa promocja SGB przygotowana dla posiadaczy kart MasterCard i Maestro

poleć drukuj

9 kwietnia br. rozpoczęła się nowa promocja dla klientów SGB – posiadaczy kart MasterCard i Maestro. Promocja pod nazwą „Warto płacić kartą” została przygotowana przez SGB-Bank SA we współpracy z firmą MasterCard.

W konkursie biorą udział wszyscy klienci – osoby fizyczne, którzy posiadają karty MasterCard i Maestro. Konkursem objęte są transakcje bezgotówkowe, w tym transakcje internetowe, których wartość jest wyższa niż dwadzieścia złotych.

Wśród zwycięzców promocji zostanie wydanych 20 nagród, w tym dwie nagrody I stopnia – Vouchery wycieczkowe o wartości brutto 5.000,00 zł wraz z dodatkową kwotą pieniężną w wysokości 556,00 zł oraz 18 nagród II stopnia – aparaty fotograficzne Canon PowerShot SX230 HS o wartości brutto 1.059,00 zł wraz z dodatkową kwotą pieniężną w wys. 118,00 zł.

Nagrody przyznawane będą zwycięzcom w 2 turach. Oznacza to, że po każdym z dwóch miesięcy trwania promocji wyniki zostaną podsumowane i przydzielone zostaną nagrody. Promocja trwa od 9 kwietnia do 22 sierpnia br.

Źródło: Spółdzielcza Grupa Bankowa


Tagi: , , , , , ,