Warning: is_dir() [function.is-dir]: open_basedir restriction in effect. File(/home/leonis/domains/leonis.pl/public_html/wp-content/uploads) is not within the allowed path(s): (/home/webrange/domains/leonis.pl:/tmp:/var/tmp:/home/webrange/.tmp:/home/webrange/.php:/usr/local/php:/opt/alt:/etc/pki/tls/certs) in /home/webrange/domains/leonis.pl/public_html/wp-content/plugins/wpmu-dev-seo/wds-files/wds-sitemaps/wds-sitemaps.php on line 460
Zimowa oferta programu bankujesz-tankujesz w ING Banku Śląskim | Kredyty - Leonis

Kredyty

Serwis partnerski: leonisdirect.pl

Zimowa oferta programu bankujesz-tankujesz w ING Banku Śląskim

poleć drukuj

ING Bank Śląski, zachęcając klientów do aktywnego zimowego wypoczynku, w ramach programu bankujesz-kupujesz przygotował ciekawe propozycje sprzętu m.in.: narty firmy Rossignol oraz kaski IQ w zestawie z kominiarką gratis. Wystarczy posiadać konto osobiste, odpowiednią liczbę punktów i dostęp do systemu bankowości internetowej ING BankOnLine.

Zimowa oferta programu bankujesz-kupujesz obejmuje między innymi:

  • Kask IQ Solaris + kominiarka gratis w cenie 99 zł + 100 punktów,
  • Narty  Rossignol Attraxion + Wiązanie SAPHIR w cenie 1119,99 zł + 480 punktów,
  • Deska snowboardowa Rossignol TESLA + Wiązanie TESLA S/M w cenie 975,00 zł + 524 punkty,
  • IQ Komplet bielizny termoaktywnej X-Treme (damska i męska) w cenie 139,00 zł + 130 punktów.

Więcej produktów na http://www.bankujesz-kupujesz.pl/katalog/wyskocz-na-stok/

Bankujesz – kupujesz to program lojalnościowy skierowany do klientów detalicznych ING Banku Śląskiego. Za codzienną bankową aktywność klienci otrzymują  punkty, które umożliwiają  zakup produktów z katalogu programu. Wystarczy posiadać konto osobiste, odpowiednią liczbę punktów i dostęp do systemu bankowości internetowej ING BankOnLine. Oferta programu jest na bieżąco rozszerzana o nowe kategorie i produkty. Zakupów można dokonywać poprzez stronę internetową www.bankujesz-kupujesz.pl, a liczbę zgromadzonych punktów można sprawdzić w zakładce bankujesz-kupujesz, po zalogowaniu się do systemu ING BankOnLine.

Źródło: ING Bank Śląski


Tagi: , ,