Kredyty

Invest-Konto Plus dla uczestników Programu 5 Plus

poleć drukuj

INVEST-BANK, Polkomtel oraz Polkomtel Business Development kontynuując rozwój produktów finansowych dla Klientów sieci Plus udostępniają Uczestnikom Programu 5 Plus wyjątkowe Konto Osobiste: Invest-Konto Plus.

Od 6 grudnia 2012 r. Uczestnicy Programu 5 Plus korzystając na co dzień z konta bankowego Invest-Konto Plus, będą mogli jeszcze szybciej zbierać punkty na wybrane przez siebie nagrody. Już na powitanie każdy nowy posiadacz rachunku otrzyma 500 punktów, kolejne zaś będzie mógł zdobyć między innymi dokonując zakupów przy pomocy karty debetowej wydanej do rachunku, ustanawiając stałe zlecenie płatności za faktury Plus, zakładając lokatę internetową czy też korzystając z kredytu gotówkowego Plus o wartości 5.000 zł lub wyższej. Aby otrzymywać dodatkowe punkty przy zakładaniu konta wystarczy podać swój numer Uczestnika Programu 5 Plus. Od tej chwili punkty będą naliczały się automatycznie.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów gruntownie uproszczono proces zakładania konta. Aby otworzyć rachunek Klient nie będzie musiał odwiedzać oddziału Banku ani czekać na dokumenty od kuriera! Wniosek można złożyć za pośrednictwem strony www.investbank.pl lub www.program5plus.pl, a już kilka minut później umowa i regulamin zostaną wysyłane na wskazany we wniosku adres mailowy. Potwierdzenie zawarcia umowy odbywa się na podstawie przelewu weryfikacyjnego z innego konta bankowego Uczestnika 5 Plus na rachunek Invest-Konto Plus. Kilka dni później Klient otrzymuje swoją kartę i od razu po jej aktywowaniu może zacząć płacić nią za zakupy i zbierać dodatkowe punkty w Programie 5 Plus.

Klienci, którzy cenią sobie tradycyjne kanały komunikacji z Bankiem będą mogli założyć konto lub uzyskać kredyt za pośrednictwem telefonicznego oddziału Banku.

„Rozwijająca się dynamicznie współpraca INVEST-BANK z Plusem pozwala na wprowadzanie kolejnych atrakcyjnych produktów bankowych, stworzonych z myślą o Klientach tej sieci. Sprzedaż produktów Banku oraz obsługa Uczestników Programu 5 Plus będą realizowane w sposób zapewniający Klientom łatwy dostęp do oferty oraz wygodę związaną z procesem obsługi produktów. Jesteśmy przekonani, że oferta Banku spełni oczekiwania uczestników Programu 5 Plus” – powiedział Tomasz Krzak, Członek Zarządu INVEST-BANK S.A.

Z oferty Invest-Konta Plus mogą skorzystać jedynie Uczestnicy Programu 5 Plus, Klienci Plusa, którzy nie są jeszcze Uczestnikami Programu 5 Plus, a spełniając warunki do jego przystąpienia, mogą dołączyć do Programu rejestrując się za pośrednictwem strony www.program5plus.pl. Każdy nowy Uczestnik na start otrzyma aż 1.000 punktów za przystąpienie do Programu 5 Plus.

Uruchomiony we wrześniu 2000 r. Program 5 Plus jest przeznaczony dla Klientów indywidualnych oraz biznesowych sieci Plus posiadających od 1 do 4 aktywnych kart SIM. Uczestnicy zbierają punkty i wymieniają je na nagrody bez żadnych dodatkowych kosztów. W ofercie jest 120 nagród, w tym 70 rzeczowych m.in. perfumy, elektronika i prenumeraty popularnych magazynów.

Źródło: INVEST-BANK


Tagi: , , ,