Kredyty

Oferta na lato w programie bankujesz-kupujesz w ING Banku Śląskim

poleć drukuj

ING Bank Śląski promuje letnią ofertę programu bankujesz-kupujesz, sięgając po nowatorską technologię rozszerzonej rzeczywistości. Specjalnie przygotowana okładka katalogu programu pozwala wziąć udział w wirtualnej grze na ekranie komputera. W ofercie bankujesz-kupujesz na lato znalazły się m.in. markowy tablet oraz sprzęt do wypoczynku.

ING Bank Śląski przygotował w programie bankujesz-kupujesz specjalną ofertę na lato. Klienci banku mogą teraz nabyć w promocyjnych cenach m.in. najnowszy tablet renomowanego producenta, a także przygotować się do letniego wypoczynku kupując markowy sprzęt na wakacje. W ramach akcji „Gorące okazje” przez określony czas w nowych niższych cenach będą dostępne m.in. walizki, garnki i meble turystyczne oraz nawigacja samochodowa. Pełną ofertę produktów można zobaczyć w katalogu dostępnym na stronie www.wifi-express.pl/bankujesz lub w oddziałach banku.

Dodatkowo, w ramach kampanii marketingowej WIFI Express, bank po raz pierwszy skorzystał z nowatorskiej technologii rozszerzonej rzeczywistości (Augmented Reality). Dzięki niej okładka katalogu produktów bankujesz-kupujesz jest równocześnie narzędziem w interaktywnej zabawie WiFi Express 3D. Po przyłożeniu okładki do kamery w komputerze uruchamia się gra internetowa, w której użytkownik sterując papierowym katalogiem podróżuje wirtualnym pociągiem po trójwymiarowej planszy pośród produktów z katalogu programu. W zabawie wykorzystano znany i lubiany mechanizm gry w węża. Dla osób, które odwiedzą stronę z grą, czeka niespodzianka w postaci bezpłatnej 90-dniowej licencji na oprogramowanie Kaspersky Mobile Security 9.0 dla urządzeń mobilnych. Za przygotowanie gry wykorzystującej rzeczywistość rozszerzoną odpowiada agencja Lemon Sky.

Źródło: ING Bank Śląski


Tagi: , , , ,