Kredyty

ING Bank Śląski rozszerzył pakiet powitalny dla przedsiębiorców

poleć drukuj

ING Bank Śląski rozszerzył pakiet powitalny dla przedsiębiorców. Od 1 lipca br. do oferty dodano usługę internetowego fakturowania i księgowości oraz oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowego. Klienci z tego segmentu otrzymują także na start 100 wizytówek firmowych, 300 punktów w programie bankujesz-kupujesz oraz możliwość bezpłatnego korzystania z programu Kaspersky Internet Security 2012 przez 90 dni.

W ramach oferty usług bankowych skierowanych do przedsiębiorców wzbogaciliśmy skierowany do nich pakiet powitalny. Chcemy ułatwić naszym klientom prowadzenie firmy, zarówno w pierwszych miesiącach obecności na rynku, jak i w późniejszych etapach jej rozwoju. W oferowanym przez nas pakiecie powitalnym dostarczamy narzędzia przydatne w rozwijaniu działalności i pomagające skutecznie prowadzić własny biznes – powiedział Tomasz Byczyński, Dyrektor Departamentu Zarządzania Rynkiem Detalicznym w ING Banku Śląskim.

Pakiet powitalny dla przedsiębiorców obejmuje:

  • narzędzie on-line Fakturowanie i Księgowość (udostępnione przez wfirma) – pozwalające na wystawianie i wysyłanie faktur, a ponadto na kontrolowanie płatności i automatyczne wysyłanie przypomnień. Usługa pozwala również na tworzenie dokumentów magazynowych, w tym dokumentów zakupów oraz sprzedaży, oraz przyjmowanie rezerwacji i tworzenie zamówień dostaw. Klienci ING mogą korzystać z pakietu bez opłat przez 12 miesięcy,
  • oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowego Shoper® dostarczone przez firmę DreamCommerce jest dostępne dla przedsiębiorców przez 6 miesięcy bez opłat. Dzięki panelowi administratora przedsiębiorcy mogą sprawnie zarządzać sklepem korzystając z udostępnionych porównywarek cen (np. nokaut.pl,ceneo.pl, skapiec.pl), systemów płatności online (dotpay.pl, platnosci.pl, przelewy24.pl) oraz rozbudowanych raportów i analiz. W ramach specjalnej oferty dla klientów Shoper® udostępniono banery reklamowe, kupony rabatowe, newsletter dla klientów sklepu oraz kupony,
  • program Kaspersky Internet Security 202 bez opłat przez 90 dni,
  • 300 punktów na start w programie bankujesz-kupujesz na zakup dowolnych produktów,
  • 100 sztuk wizytówek firmowych w jednym z trzech dostępnych wzorów do wyboru.

 

Pakiet Powitany dla Przedsiębiorców skierowany jest do osób fizycznych prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, spółek cywilnych, spółek jawnych, spółek partnerskich, które na dzień 30 czerwca 2012 r. nie posiadały Konta z Lwem dla małych firm oraz które w okresie obowiązywania promocji założą Konto z Lwem z oferty dla przedsiębiorców.

Źródło: ING Bank Śląski


Tagi: , , ,