Kredyty

Tytuł Banku XX-lecia w rekach BRE Banku

poleć drukuj

Gazeta Bankowa już po raz dwudziesty wręczyła nagrody w konkursie Najlepszy Bank. Nagrodę specjalną i tytuł Banku XX-lecia otrzymał BRE Bank, który od początku konkursu najczęściej stawał na podium.

– Budowanie pozycji instytucji finansowej, która codziennie odpowiada na oczekiwania rosnącej grupy klientów, zarówno indywidualnych, jak i korporacyjnych, to stały proces, który wymaga nieustannego zaangażowania – mówi Cezary Stypułkowski, prezes BRE Banku. – Tytuł Banku XX-lecia jest dla nas potwierdzeniem, że tę pracę od początku wielu lat wykonujemy rzetelnie. Na to wyróżnienie pracowały tysiące ludzi, którym przy tej okazji chcę podziękować. BRE jest bankiem, który myśli klientem i to wciąż jest wysoko oceniane. Wciąż się rozwijamy i dostarczamy naszym klientom coraz bardziej kompleksowe usługi – dodaje.

Obecnie BRE pracuje nad wieloma nowymi projektami, które pozwolą budować przewagę konkurencyjną w zakresie jakości obsługi czy kompleksowości oferty. Wciąż rozwijana jest bankowość transakcyjna dla przedsiębiorstw, w tym platforma iBRE, uzupełniana o kolejne przydatne dla klientów funkcjonalności. Trwają także intensywne prace nad stworzeniem nowego mBanku – projektu, który wybiega znacznie poza typową bankowość i po raz kolejny ma zmienić polski rynek usług finansowych, tak, jak 12 lat rynek został zmieniony przez mBank – pierwszy polski bank wirtualny.

– Nasze dotychczasowe doświadczenia pozwalają nam myśleć o przyszłości oraz dostarczaniu rozwiązań, które będą awangardą polskiej bankowości. Wierzymy, że możemy jeszcze lepiej odpowiadać na zmieniające się oczekiwania klientów – podsumowuje Cezary Stypułkowski.

Źródło: BRE Bank


Tagi: , , ,