Warning: is_dir() [function.is-dir]: open_basedir restriction in effect. File(/home/leonis/domains/leonis.pl/public_html/wp-content/uploads) is not within the allowed path(s): (/home/webrange/domains/leonis.pl:/tmp:/var/tmp:/home/webrange/.tmp:/home/webrange/.php:/usr/local/php:/opt/alt:/etc/pki/tls/certs) in /home/webrange/domains/leonis.pl/public_html/wp-content/plugins/wpmu-dev-seo/wds-files/wds-sitemaps/wds-sitemaps.php on line 460
Inwestycje giełdowe przez telefon i iPoda | Kredyty - Leonis

Kredyty

Serwis partnerski: leonisdirect.pl

Inwestycje giełdowe przez telefon i iPoda

poleć drukuj

Każdy posiadacz rachunku inwestycyjnego w ING Securities może się teraz wygodnie przemieszczać, kontrolując sytuację giełdową z dowolnego miejsca i w każdym czasie. Korzystając z telefonu komórkowego z zainstalowaną aplikacją SidomaMini klienci mogą obserwować notowania giełdowe w czasie rzeczywistym, sprawdzić stan konta, odbierać newsy i składać zlecenia giełdowe bez obawy o utratę okazji inwestycyjnej.

SidomaMini to aplikacja specjalnie przystosowana do pracy na małoekranowych urządzeniach mobilnych. Jest łatwa w obsłudze i posiada takie funkcje jak: podgląd stanu rachunku, notowania i wykresy notowań oraz statystyka sesji, zlecenia giełdowe, przelew gotówki na rachunek bankowy, komunikaty biura oraz wiadomości PAP.

Aplikacja dostępna jest w dwóch wersjach:

– dla urządzeń typu PDA z ekranem dotykowym dla platformy Windows Mobile,

oraz

– dla typowych telefonów komórkowych z zainstalowanym systemem Java.

Źródło: ING Bank Śląski


Tagi: , , , , , , , ,