Kredyty

Nagroda Gwarantowana w INVEST-BANKU

poleć drukuj

INVEST-BANK S.A. wprowadził Promocję pod nazwą Nagroda Gwarantowana, dedykowaną Małym i Średnim Przedsiębiorstwom. Promocja trwa do 30 września b.r. i obejmuje wszystkich użytkowników karty płatniczej VISA BUSINESS ELECTRON, wydanej do rachunku Invest-Konto Biznes.

Każdy uczestnik dokonujący w czasie trwania Promocji, bezgotówkowych transakcji kartowych na kwotę minimum 28.000 zł, otrzymuje nagrodę gwarantowaną, do wyboru: iPad mini 16GB WIFI lub tablet Samsung Galaxy Tab 2. Niezależnie, po spełnieniu warunków określonych w Regulaminie, w czasie Promocji przysługują następujące korzyści:

  •  0 zł za prowadzenie rachunku;
  •  bezpłatne przelewy internetowe;
  •  bezpłatne wydanie i użytkowanie karty VISA BUSINESS ELECTRON.

Invest-Konto Biznes to elastyczny rachunek o atrakcyjnym oprocentowaniu, odpowiedni dla aktywnych przedsiębiorców. Nadwyżki finansowe można gromadzić zarówno na lokatach negocjowanych, jak i overnight. Invest-Konto Biznes pozwala realizować tanie i wygodne przelewy za pośrednictwem usługi MPW (Masowe Przelewy Wychodzące) oraz zapewnia elektroniczną obsługę masowych płatności przychodzących – SIPP (System Identyfikacji Płatności Przychodzących). Prowadzone jest w walucie polskiej lub w walutach obcych: EUR, USD, GBP.

Źródło: INVEST-BANK


Tagi: , ,