Kredyty

1% zwrotu za płatności dokonywane kartą płatniczą BZ WBK

poleć drukuj

Bank Zachodni WBK proponuje małym firmom kartę do konta, dzięki której firma dokonująca płatności, może dodatkowo zarobić. Visa Business Electron MINI, OPTI, MAXIBanku Zachodniego WBK taką kartą jest: od 1 marca 2012 r. nawet przez trzy miesiące można dostawać zwrot 1% wszystkich płatności dokonanych kartą – bez ograniczenia kwoty transakcji.

Aby skorzystać z promocji należy podpisać między 1 marca a 30 czerwca 2012 r. umowę o kartę płatniczą VISA Business Electron BZ WBK (wydawaną do wybranego rachunku bieżącego prowadzonego w Taryfie Biznes Pakiet MINI, OPTI lub MAXI). Potem można już dokonywać nią codziennych płatności w terminalach POS lub w internecie za codzienne wydatki służbowe, paliwo, sprzęty i materiały biurowe, a także większych płatności za towary i usługi w kraju i za granicą. W miesiącu, w którym została podpisana umowa oraz przez kolejne 2 miesiące, 1% tych płatności wróci na konto posiadacza karty.

Za korzystanie z karty Visa Business Electron MINI oraz OPTI, MAXI nie jest naliczana oplata miesięczna jeżeli kartą zostanie wykonana minimum 1 transakcja bezgotówkowa w miesiącu, rozliczona przez Bank (w przeciwnym wypadku opłata miesięczna wynosi 3 PLN). Dodatkowo posiadacz karty otrzyma ubezpieczenie podróżne gratis.

Korzystający z karty mogą również skorzystać z atrakcyjnych rabatów u Partnerów Banku.

Źródło: Bank Zachodni WBK


Tagi: , , , ,