Kredyty

Zakupy w internecie dzięki usłudze Płacę z INVEST-BANK

poleć drukuj

W roku 2012 INVEST-BANK po raz pierwszy udostępnił swoim Klientom usługę Płacę z INVEST-BANK w formule PayByLink czyli bezpieczne i szybkie zakupy w Internecie (ePrzelewy). Od tego czasu INVEST-BANK systematycznie rozszerza liczbę współpracujących podmiotów, a tym samym zwiększa zasięg usługi Płacę z INVEST-BANK o kolejnych sprzedawców działających w sieci.

Z końcem maja b.r., INVEST-BANK rozpoczął współpracę z eCard S.A. eCard S.A. to firma zajmująca się obsługą nowoczesnych platform transakcyjnych, która przyczynia się aktywnie do rozwoju usługi Płacę z INVEST-BANK. Ponadto, eCard S.A. jest niekwestionowanym liderem wśród agentów rozliczeniowych w Internecie. Posiada największy na polskim rynku udział w transakcjach zawieranych via Internet z wykorzystaniem kart płatniczych. Zapewnia najwyższą jakość usług zgodnie z normami międzynarodowych organizacji płatniczych Visa, MasterCard, American Express. Jako agent rozliczeniowy podlega bezpośrednio nadzorowi Prezesa NBP.

Dzięki Płacę z INVEST-BANK, Klienci INVEST-BANKU mogą w prosty, szybki oraz bezpieczny sposób sfinalizować, w sklepach internetowych, na portalach aukcyjnych oraz w elektronicznych biurach obsługi, zakupy za towary i usługi. Płatności dokonywane są poprzez wybór linka lub ikony Płacę z INVEST-BANK, który kieruje Klientów do bankowości elektronicznej IBnet24. Po zalogowaniu, system generuje gotowy formularz przelewu z uzupełnionymi polami dla transakcji. Wystarczy zatwierdzić przelew z użyciem aktywnej metody autoryzacji, bez konieczności ręcznego wprowadzania lub kopiowania danych: odbiorcy, tytułu i kwoty przelewu. Już niebawem, w efekcie współpracy INVEST-BANKU z eCard S.A., usługa Płacę z INVEST-BANK będzie dostępna u kolejnych liderów w swoich branżach, jak: Polkomtel Sp. z o.o., PLL LOT, PKP Intercity, Polskibus, Merlin.pl, Agora S.A., Cefarm24.pl, Nokaut.pl i wielu innych.

Płacę w INVEST-BANK to:
· oszczędność czasu przy definiowaniu przelewu,
· intuicyjność i prostota interfejsu,
· szybkość realizacji zapłaty,
· bezpieczeństwo wykonywanych operacji,
· szeroki wybór punktów autoryzujących usługę Płacę z INVEST-BANK m. in. w ramach: zakupów, aukcji, doładowań telefonów, regulowania faktur za usługi Cyfrowego Polsatu i inne.

Źródło: INVEST-BANK


Tagi: , ,